Transport jachtów i łodzi

Miłośnicy żeglarstwa doskonale wiedzą, że nie wszędzie można się dostać drogą wodną. Transport jachtów i łodzi drogą lądową na lawecie to czasem konieczność, której nie można uniknąć. Nie zawsze jest to jednak prosta operacja. Przewóz łodzi i jachtów może stanowić duże wyzwanie logistyczne. Wiele zależy od rozmiarów jednostki i odległości na jaką chcemy ją przetransportować. Po drodze mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności.Jeśli potrzebujesz tego rodzaju usługi, firma Jupiter jest właśnie dla ciebie. Zajmujemy się transportem łodzi i jachtów. Zapewniamy sprawną i szybką realizację zleceń przy wykorzystaniu w pełni sprawnej, specjalistycznej floty samochodowej.


Transport jachtów z firmą Jupiter

Firma Jupiter organizuje transport łodzi motorowych i żaglowych w kompleksowy i profesjonalny sposób. Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych klientów, oferując fachowe doradztwo i indywidualne podejście. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.Dokładamy starań, aby każdy transport jachtu z firmą Jupiter był dobrze zaplanowany i zorganizowany. W odpowiedni sposób zabezpieczamy przewożone przez nas łodzie motorowe i żaglowe, a dzięki zaangażowaniu i wysokim kwalifikacjom naszych kierowców gwarantujemy terminowy dojazd na miejsce docelowe. Nasza firma obsługuje krajowy i międzynarodowy transport jednostek pływających. Zapewniamy przewóz jachtów i łodzi zarówno na Mazury, jak i do Szwecji, Finlandii, Niemiec, Chorwacji, Grecji, Francji, Hiszpanii, Włoch, jak i innych państw Europy Zachodniej, Południowej, Środkowej i Skandynawii.


Tani i bezpieczny transport łodzi

Jupiter oferuje atrakcyjny cennik na transport łodzi żaglowych i motorowych oraz jachtów. Cena jest ustalana po kontakcie z klientem ze względu na to, iż zależy ona od takich czynników jak odległość, gabaryty łodzi i termin realizacji zlecenia. Dbamy jednak o to, by nasza oferta była konkurencyjna i możliwie jak najtańsza dla naszych zleceniodawców.Działamy zgodnie z zasadą, że realizowany przez naszą firmę przewóz ponadgabarytowy i specjalistyczny ma być tani, niezawodny i w pełni bezpieczny. Dlatego stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych w branży transportowej kierowców. Posiadamy wszelkie wymagane licencje i uprawnienia wymagane do przewozu jachtów i łodzi. Każdy nasz transport jest również prawidłowo ubezpieczony i właściwie zabezpieczony. Zachęcamy do sprawdzanie oferty firmy Jupiter na przewóz ponadgabarytowy jachtów i łodzi w Polsce i zagranicą. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.