Transport ponadgabarytowy Olsztyn

transport ponadgabarytowy Olsztyn

Oferujemy bezpieczny i terminowy transport specjalny w województwie warmińsko-mazurskim dla każdego klienta, który ma do przewiezienia ładunek ponadgabarytowy do dowolnego miejsca w Polsce lub w Europie.

Profesjonalnie, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, nowoczesną flotę i wykwalifikowany zespół pracowników, obsługujemy krajowy transport ponadgabarytowy. Organizujemy również nienormatywne przewozy międzynarodowe. Z nami dotrzesz do Anglii, Niemiec, Francji, Holandii, Niemiec, Włoch, Austrii, Łotwy, Bułgarii oraz innych państw na kontynencie.

Niezależnie od tego, czy chcesz zlecić transport koparek, maszyn budowlanych, kombajnów i maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych, czy też łodzi i jachtów, samochodów ciężarowych lub bardziej nietypowych obiektów ponadgabarytowych, możesz liczyć na sprawną i fachową obsługę firmy transportowej Jupiter.

Transport niskopodwoziowy woj. warmińsko-mazurskie

Oferujemy szeroki zakres usług przewozu ładunków nienormatywnych. Nasza działania obejmują między innymi:

Przewozimy także inne ładunki nienormatywne takie jak kontenery, domki holenderskie, silosy i zbiorniki, elementy konstrukcyjne i elementy budowlane, prefabrykaty, transformatory i wszelkiego rodzaju urządzenia i obiekty, do przewozu których potrzebna jest przyczepa niskopodwoziowa. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy i instytucje, duże, małe i średnie firmy, jak i indywidualni zleceniodawcy z województwa warmińsko-mazurskiego. Jeśli szukasz sprawnie działającego, wiarygodnego i terminowego przewoźnika, Jupiter jest właśnie dla ciebie!

Transport łodzi i jachtów w województwie warmińsko-mazurskim

Ze względu na kształt oraz wielkość i wagę wiele jednostek pływających wymaga do przewozu specjalistycznego sprzętu. Potrzebna do tego może być nie tylko przyczepa niskopodwoziowa, ale i indywidualnie przygotowany stelaż do łodzi, jak również odpowiednie zabezpieczenia. Przede wszystkim niezbędny jest jednak doświadczony zespół, który sprawnie i fachowo zrealizuje transport łodzi i jachtów oraz barek mieszkalnych (houseboatów), a później przeprowadzi ich wodowanie lub slipowanie. Mazury i Warmia słyną ze swych jezior - jeśli chcesz sprowadzić swoją jednostkę na ich wody lub potrzebujesz transportu łódki na inny akwen w Polsce lub w Europie, Jupiter jest firmą, która ci w tym pomoże.

Tani i fachowy transport ciągników siodłowych i samochodów

W Jupiter organizujemy transport specjalny ciężarówek oraz wszelkich innych pojazdów o ponadnormatywnym charakterze. Przewozimy zabytkowe auta, samochody osobowe, samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, militaria. Terminowo i z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa, sprawnie przeprowadzamy transport aut w Polsce i zagranicą w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Jupiter - twój partner, gdy potrzebny jest transport maszyn rolniczych

Oferujemy niedrogi transport maszyn rolniczych dla klientów z województwa warmińsko-mazurskiego. Zapewniamy przewóz kombajnów, ciągników i przyczep rolniczych, sieczkarni, siewników, kosiarek, agregatów uprawowych i wszelkich innych urządzeń, które są niezbędne do prowadzenia hodowli i upraw, a mają ponadnormatywny charakter lub z innych względów do ich transportu wymagana jest laweta lub naczepa niskopodwoziowa. Nienormatywny transport gabarytów tego typu realizujemy zarówno na terenie Polski, jak i na kierunkach międzynarodowych. Z Jupiter sprowadzisz sprzęt rolniczy z każdego kraju w Europie.

Profesjonalny transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Usługi transportowe Jupiter obejmują transport ciężki maszyn przemysłowych oraz budowlanych w województwie warmińsko-mazurskim. Nasza firma może zająć się relokacją całych fabryk i zakładów, jak i pojedynczych urządzeń, które trzeba przewieźć do innego miejsca w kraju lub zagranicą. Drobiazgowo planujemy operacje logistyczne, zapewniając kompleksową obsługę każdego zlecenia, niezależnie od tego, czy chodzi o transport koparki, walca, betoniarki, czy też frezarki, maszyn górniczych, kotłów pieców, transformatorów czy całych linii produkcyjnych.

Transport ponadnormatywny Olsztyn

Nasza firma transportowa dba o atrakcyjny cennik usług transportu gabarytowego. Zleceniodawcy z województwa warmińsko-mazurskiego mogą liczyć na konkurencyjną ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta i specyficznego charakteru każdego przewozu. Do każdego zlecenia podchodzimy w kompleksowy sposób, dbając o bezpieczeństwo ładunku oraz sprawną realizacją transportu. Każdy nasz pilot, kierowca i logistyk dokłada starań, by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Stale rozwijamy przy tym flotę pojazdów i rozwijamy nasze możliwości oraz dbamy o wyszkolenie naszego zespołu, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! 

OBSŁUGIWANE miasta w województwie warmińsko-mazurskim:

Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Szczytno, Bartoszyce, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Gołdap, Morąg, Nidzica, Pasłęk, Węgorzewo, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Orneta, Barczewo, Lidzbark, Olsztynek, Orzysz, Susz, Ruciane-Nida, Reszel, Korsze, Biała Piska, Górowo Iławeckie, Mikołajki, Jeziorany, Wielbark, Ryn, Pieniężno, Miłomłyn, Miłakowo, Tolkmicko, Pasym, Bisztynek, Frombork, Zalewo, Kisielice, Sępopol, Młynary.