Transport ponadgabarytowy Wrocław

transport ponadgabarytowy Wrocław

Każdy transport specjalny jest inny, a w Jupiter wiemy, jak realizować tego rodzaju przewozy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Z naszych usług korzystali klienci indywidualni oraz biznesowi – w tym małe i duże firmy, a także instytucje i inne podmioty, które potrzebowały przetransportować ładunek ponadgabarytowy. Przyjmujemy zlecenia na transport niskopodwoziowy we Wrocławiu i w województwie dolnośląskim niezależnie od tego, czy przewóz ma mieć charakter krajowy, czy międzynarodowy. Każdy transport ciężki obsługiwany przez naszą firmę będzie zrealizowany szybko, profesjonalnie, bezpiecznie i w przystępnej cenie.

Transport niskopodwoziowy woj. dolnośląskie

Obsługiwane przez firmę Jupiter zlecenia obejmują:

· transport maszyn przemysłowych

· transport maszyn budowlanych, m.in. przewóz koparek

· transport maszyn rolniczych

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych

· transport łodzi i jachtów

· transport innych ładunków nienormatywnych

Oferta Jupiter jest skierowana do każdego chętnego klienta, który potrzebuje przewieźć ładunek ponadgabarytowy z Wrocławia lub z województwa dolnośląskiego do innego miejsca w kraju lub zagranicą. Nasza firma fachowo i kompleksowo podchodzi do zleceń, zarówno w przypadku transportu krajowego, jak i zagranicznego – do Szwajcarii, Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Grecji, Albanii, Rumunii czy Finlandii.

Transport maszyn budowlanych i przemysłowych – bezpiecznie i szybko

Maszyny przemysłowe i budowlane często mają większą wagę lub rozmiar – szerokość, długość lub wysokość – niż dopuszczają to przewidziane w przepisach normy. Ze względu na ponadgabarytowy charakter sprzęt ten nierzadko wymaga transportu w reżimie ponadnormatywnym. Z Jupiter zrealizujesz tego typu przewozy bezpiecznie, sprawnie i szybko, co zapewnia doświadczony personel, sprawdzone rozwiązania i odpowiednia przyczepa niskopodwoziowa. Zorganizujemy transport robotów przemysłowych, linii produkcyjnych, maszyn wiertniczych oraz transport koparek, walców, młotów i wszelkich innych urządzeń, które mogą być wymagane na placu budowy, na hali produkcyjnej, w kopalni czy w fabryce w województwie dolnośląskim.

Transport maszyn rolniczych – profesjonalnie i terminowo

Jupiter realizuje również transport gabarytów na rzecz branży rolniczej. Wiele sprzętów i urządzeń wykorzystywanych w hodowli zwierząt i uprawie roślin ma nietypowe rozmiary, dużą wagę lub niską mobilność. Z tego względu niskopodwoziowy transport ponadgabarytowy jest optymalnym sposobem na to, aby dostarczyć potrzebny w rolnictwie ładunek terminowo i bezpiecznie. Transportujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki i wszelkie inne sprzęty, które mają nienormatywne parametry. Zapewniamy kompleksową i fachową realizację zleceń.

Transport ciągników siodłowych i transport specjalny samochodów – sprawnie i solidnie

Laweta niskopodwoziowa przydaje się również w przypadku transportowania samochodów, ciągników siodłowych, ciężarówek, pojazdów gąsienicowych i kołowych o ponadgabarytowym charakterze. Organizujemy transport specjalny wszelkich samochodów, które wymagają skorzystania z usług transportu nienormatywnego – w kraju i zagranicą. Nasza firma jest dobrze przygotowana do realizacji tego typu przewozów.

Transport łodzi i jachtów oraz innych ładunków ponadgabarytowych – rzetelnie i planowo

W Jupiter obsługujemy również zlecenia na inne ładunki ponadgabarytowe. Nasze usługi obejmują przewóz łodzi i jachtów, transport zbiorników, silosów, elementów konstrukcyjnych i innych towarów o niestandardowych wymiarach, np. domków holenderskich. Skontaktuj się z naszą firmą i przedstaw nam swoje potrzeby transportowe, a my zajmiemy się organizacją i logistyką przewozu.

Transport ponadnormatywny Wrocław

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem staramy się, by każdy transport realizowany na rzecz naszych klientów odznaczał się profesjonalizmem, a jakość świadczonych usług była satysfakcjonująca i atrakcyjna cenowo. Jupiter zapewnia kompleksową obsługę zleceń, nie tylko realizując załadunek, przewóz i rozładunek, ale też dokładnie planując trasę i pomagając klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przejazdem ponadgabarytowym. Jeśli potrzebny jest pilotaż i pilot, zapewniamy odpowiedni samochód oraz osoby z niezbędnymi uprawnieniami. Zgłoś się do naszej firmy, a poznasz naszą ofertę na transport ponadgabarytowy w województwie dolnośląskim.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie dolnośląskim:

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Chojnów, Brzeg Dolny, Strzelin, Wołów, Góra, Milicz, Kowary, Syców, Bystrzyca Kłodzka, Kudowa-Zdrój, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Lwówek Śląski, Siechnice, Ziębice, Chocianów, Pieszyce, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Żarów, Twardogóra, Szklarska Poręba, Gryfów Śląski, Żmigród, Piława Górna, Głuszyca, Polanica-Zdrój, Piechowice, Przemków, Lubawka, Pieńsk, Stronie Śląskie, Szczawno-Zdrój, Ścinawa, Lądek-Zdrój, Jaworzyna Śląska, Szczytna, Bolków, Bierutów, Jedlina-Zdrój, Karpacz, Kamieniec Ząbkowicki, Duszniki-Zdrój, Leśna, Olszyna, Nowogrodziec, Zawidów, Świeradów-Zdrój, Mieroszów, Mirsk, Wojcieszów, Prochowice, Niemcza, Węgliniec, Złoty Stok, Wąsosz, Międzylesie, Bardo, Radków, Międzybórz, Świerzawa, Prusice, Wiązów, Lubomierz, Wleń.