Transport ponadgabarytowy Warszawa

transport ponadgabarytowy Warszawa

Każdy ładunek ponadgabarytowy to duże wyzwanie logistyczne, któremu sprostać może tylko profesjonalna firma transportowa. Jupiter spełnia to wymaganie, oferując kompleksowe usługi przewozów ponadgabarytowych. Transport specjalny realizujemy zarówno dla klientów w województwie mazowieckim (Warszawa i okolice), jak i w całej Polsce. Obsługujemy również kierunki zagraniczne. Skorzystaj z naszego doświadczenia, sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z naszą firmą, a zadbamy o bezpieczny transport ponadgabarytowy Twojego ładunku.

Transport niskopodwoziowy woj. mazowieckie

Firma Jupiter realizuje usługi transportu ładunków ponadgabarytowych takie jak:

· transport maszyn przemysłowych i budowlanych, np. transport koparek

· transport maszyn rolniczych, np. transport kombajnów

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych

· transport jachtów i łodzi, domków holenderskich, kontenerów

Jako firma obsługująca transport ponadgabarytowy w województwie mazowieckim, Jupiter kieruje ofertę do klientów indywidualnych oraz biznesowych, np. instytucji państwowych, małych i dużych firm, fabryk, etc. Mazowsze jest jednym z wielu obszarów naszej działalności. Przewieziemy ładunek ponadgabarytowy nie tylko w tym regionie, ale i na obszarze całej Polski. Dotrzemy też do Grecji, Włoch, Hiszpanii, Anglii, Niemiec, Francji, Norwegii oraz innych krajów w Europie.

Zdecyduj się na transport maszyn budowlanych i przemysłowych z Jupiter

Chcesz zlecić transport ciężki maszyn przemysłowych lub budowlanych na Mazowszu? Z nami dostarczysz ponadgabarytowe instalacje, urządzenia i wszelkiego rodzaju sprzęt do wykorzystania w zakładzie przemysłowym lub na placu budowy. Mogą to być na przykład maszyny górnicze i wiertnicze, roboty przemysłowe, piece, koparki, betoniarki, walce, zgniatarki, a także inne ładunki o dużej wadze i ponadstandardowych rozmiarach.

Powierz nam transport maszyn rolniczych

Z naszych usług mogą też skorzystać rolnicy, którym potrzebny jest transport gabarytów. Wiele maszyn rolniczych odznacza się nietypowymi rozmiarami oraz wagą. Przykładem mogą być chociażby przyczepy i ciągniki rolnicze czy kombajny. Z nami dowieziesz tego rodzaju sprzęt na teren swojego gospodarstwa w województwie mazowieckim lub w całej Polsce. Pomożemy Ci w sprowadzeniu rolniczych urządzeń o ponadgabarytowym charakterze z zagranicy lub przetransportowaniu ich do któregoś z europejskich krajów.

Wybierz dobrą ofertę - transport ciągników siodłowych oraz samochodów

Organizujemy również transport specjalny ciężarówek, samochodów osobowych, ciągników siodłowych oraz innych pojazdów. Jeśli masz zabytkowe auto, pojazd o dużych gabarytach lub wadze, np. wóz pancerny, albo inny ładunek ponadgabarytowy tego rodzaju, zaoferujemy Ci atrakcyjne warunki transportu tego typu obiektu do każdego miejsca w kraju lub zagranicą. Posłuży nam do tego odpowiednia przyczepa niskopodwoziowa, dzięki której bezpiecznie i szybko dostarczymy Twoje mienie do celu.

Transport ponadgabarytowy Jupiter – łodzie, jachty, domki, kontenery

Potrzebny Ci transport łodzi i jachtów? Dysponujesz jednostką pływającą, którą chcesz przewieźć na wybrany przez siebie akwen? Masz domek holenderski, kontener socjalny lub inny obiekt tego typu do przewiezienia? Sprawdź nasze usługi! Zajmiemy się Twoim zleceniem i terminowo dostarczymy Twój ładunek dokładnie tam, gdzie chcesz.

Transport ponadnormatywny Warszawa

Transport nienormatywny to nasza specjalność. Każdy nasz kierowca, pilot (gdy wymagany jest pilotaż), personel z obsługi zlecenia oraz inne osoby, które biorą udział w realizacji przewozu, działają profesjonalnie, fachowo i dokładnie. Przykładamy dużą wagę do tego, by oferować usługi o jak najwyższym standardzie.

Dbamy o miłą atmosferę i dobry kontakt z klientem, starając się wychodzić naprzeciw jego potrzebom i możliwościom. Oferujemy atrakcyjne ceny na transport gabarytowy w województwie mazowieckim. Jupiter to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje zlecić przewóz ponadnormatywny w Warszawie oraz na terenie Mazowsza. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne, a do klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy na transport ponadgabarytowy!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie mazowieckim:

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów, Sulejówek, Pionki, Pułtusk, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Grójec, Milanówek, Brwinów, Węgrów, Błonie, Szydłowiec, Warka, Góra Kalwaria, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Karczew, Maków Mazowiecki, Żuromin, Zwoleń, Tłuszcz, Nasielsk, Białobrzegi, Łosice, Łochów, Mszczonów, Przysucha, Lipsko, Iłża, Łaskarzew, Raciąż, Pilawa, Skaryszew, Gąbin, Serock, Tarczyn, Żelechów, Nowe miasto nad Pilicą, Podkowa Leśna, Halinów, Mrozy, Myszyniec, Zakroczym, Glinojeck, Drobin, Chorzele, Kałuszyn, Różan, Wyszogród, Mogielnica, Kosów Lacki, Sanniki, Sochocin, Brok, Bieżuń, Mordy, Lubowidz, Wiskitki, Czerwińsk nad Wisłą, Solec nad Wisłą, Wyśmierzyce