Transport maszyn budowlanych

Maszyny budowlane są potrzebne praktycznie na każdym placu budowy – od zwykłej betoniarki, ubijarki czy przycinarki do glazury po wszelkiego rodzaju koparki, kruszarki czy walce. Wszystko zależy od rodzaju prac budowlanych i ich wielkości. Część maszyn budowlanych można przewieźć bez potrzeby korzystania ze specjalistycznego sprzętu. Istnieje jednak spora grupa urządzeń, których relokacja może nastręczać wielu problemów ze względu na ich gabaryty – ciężar i rozmiar. Tak jest na przykład wtedy, gdy konieczny jest transport koparko-ładowarki czy transport koparki na dużą odległość. Transport maszyn wymaga wówczas pomocy ze strony profesjonalnej firmy transportowej, która zorganizuje przewóz maszyn budowlanych sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Taką firmą jest właśnie Jupiter.


Profesjonalny transport maszyn budowlanych

Jeśli przewóz koparek, spycharek, walców, kruszarek i innych maszyn budowlanych jest tym, czego szukasz, to firma Jupiter jest właśnie dla ciebie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowo-spedycyjnej. Posiadamy wykwalifikowany zespół, który gwarantuje bezpieczny i szybki transport maszyn budowlanych. Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów, dzięki której sprawnie i bezpiecznie załadujemy, przetransportujemy i rozładujemy sprzęt budowlany. Posiadamy odpowiednie przyczepy do przewozu maszyn. Firma Jupiter działa w sposób profesjonalny, dbając o właściwe zabezpieczenie ładunku. Każda przyczepa pod koparkę czy laweta do przewozu koparki lub innego sprzętu budowlanego jest w pełni sprawna, a nasi kierowcy są doskonale przeszkoleni. Zależy nam na tym, aby świadczyć najwyższą jakość usług. Dlatego powierzone nam zlecenia wykonujemy solidnie i terminowo.


Maszyny budowlane – transportowe usługi firmy Jupiter

Sprzęt jaki przewozi nasza firma obejmuje maszyny do robót ziemnych, maszyny do robót drogowych, urządzenia do hydromechanizacji i odwadniania, urządzenia do robót palowych, maszyny do przeróbki kruszyw, maszyny do produkcji betonu, maszyny do robót wykończeniowych i urządzenia pomocnicze. To między innymi:

koparki, koparko-ładowarki i ładowarki
• spycharki, zgarniarki, równiarki i zrywarki
• walce, zagęszczarki i ubijarki
• pogłębiarki
• kruszarki i młyny
• kafary i młoty
• frezarki
• betoniarki
• wibratory do betonu
• zwyżki i podnośniki
• agregaty prądotwórcze i inne


Skontaktuj się z nami, aby poznać nasz cennik i dokładny zakres oferowanych usług. Po przedstawieniu swoich potrzeb, określeniu odległości oraz charakteru zlecenia i ładunku, zaproponujemy korzystne warunki realizacji przewozu. Cena jest zawsze ustalana indywidualnie ze względu na dużą liczbę zmiennych, które mogą generować koszty przewozu. W wypadku niektórych maszyn budowlanych może być na przykład konieczny dodatkowy pilotaż. Duże znaczenie ma także obrana trasa i odległość z lub do placu budowy albo innego miejsca, do którego będzie trzeba przetransportować maszyny budowlane. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i zapewnimy fachowe doradztwo w obszarze usług takich jak transport ponadgabarytowy i transport maszyn budowlanych.