Transport ponadgabarytowy Częstochowa

transport ponadgabarytowy Częstochowa

Chcesz zrealizować transport specjalny w województwie śląskim? W Jupiter czekamy na Twoje zlecenia. Realizujemy przewozy gabarytowe zarówno na trasach międzynarodowych, np. do Irlandii, Anglii, Niemiec, Francji, Włoch, Turcji czy Bułgarii, jak i w Polsce, na terenie całego kraju. Sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami dostarczymy Twój  ładunek ponadgabarytowy do celu.

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby. Wykonamy dla Ciebie transport koparek i maszyn budowlanych, transport maszyn rolniczych oraz maszyn przemysłowych, transport domków holenderskich oraz innych ładunków o ponadnormatywnych parametrach.

Transport niskopodwoziowy woj. śląskie

Do obsługi transportu ładunków ponadgabarytowych w Jupiter podchodzimy w sposób profesjonalny, starannie analizując potrzeby klienta i fachowo planując logistykę przewozu. Zleć nam:

  • transport maszyn przemysłowych i budowlanych, od pieców, elementów linii produkcyjnych, pras, generatorów, aż po koparki, dźwigi, młoty hydrauliczne, ubijarki, walce, betoniarki i wiele innych
  • transport maszyn rolniczych jak choćby kombajnów czy przyczep rolniczych
  • transport jachtów i łodzi
  • transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych oraz wszelkich innych pojazdów o nienormatywnym charakterze
  • transport innych ładunków ponadgabarytowych, np. kontenerów socjalnych, silosów, elementów konstrukcyjnych, etc.

Z usług Jupiter może skorzystać każda zainteresowana osoba, instytucja lub firma. Obsługujemy zarówno partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Zleć nam transport ponadgabarytowy i powierz swój ładunek specjalistom z branży TSL!

Powierz nam transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Planujesz transport ciężki maszyn przemysłowych w województwie śląskim? Masz do przewiezienia maszyny budowlane o dużym ciężarze lub ponadnormatywnych rozmiarach? W Jupiter poradzimy sobie z nimi bez problemu! Doświadczony personel zadba o odpowiednie zabezpieczenie tego typu sprzętu i realizację usługi transportu ponadgabarytowego. Zawieziemy maszyny przemysłowe do każdego zakładu czy fabryki, a maszyny budowlane trafią dzięki nam terminowo w wyznaczone miejsca.

Oferta Jupiter na transport maszyn rolniczych

Jako firma transportowa działająca od lat w branży TSL, możemy zaoferować bezpieczny transport gabarytów dla rolników z województwa śląskiego. Przywieziemy sprzęt rolniczy z zagranicy, na przykład z Anglii, Niemiec, Francji, Hiszpanii czy Grecji, jak i przewieziemy go do dowolnego miejsca w kraju. Poradzimy sobie z każdym ładunkiem, którego rolnik może potrzebować w swoim gospodarstwie - przetransportujemy przyczepy rolnicze, pojazdy i wyposażenie rolnicze, a nawet silosy dla rolników.

Obsługujemy transport ciągników siodłowych i samochodów

Z Jupiter można liczyć na transport specjalny ciężarówek, ciągników siodłowych, samochodów osobowych i wszelkich innych pojazdów o dużej wadze czy niestandardowych rozmiarach. Aby przewieźć takie maszyny, potrzebna jest laweta lub adekwatna do potrzeb przyczepa niskopodwoziowa. Niezbędny jest również odpowiednio przeszkolony personel. Powierz nam swoje auta - z nami dotrą one bezpiecznie do celu.

Nasze usługi transportu ponadgabarytowego - łodzie, jachty, domki, kontenery i inne ładunki

Jupiter jest firmą, z którą można przewieźć bardzo szeroką gamę ładunków. Nasze niskopodwoziowe przyczepy można wykorzystać do transportu domków holenderskich i różnego typu obiektów wielkogabarytowych. Wozimy kontenery socjalne, a ponadto organizujemy transport łodzi i jachtów dla klientów z województwa śląskiego.

Transport ponadnormatywny Częstochowa

Śląsk to obszar przemysłowy, w którym transport maszyn nie jest czymś niespotykanym. Dobra infrastruktura sprawia, że przewozy ponadgabarytowe nieco łatwiej przeprowadzić niż w innych regionach kraju. Niemniej wymagają one fachowości, staranności i doskonałej znajomości przepisów prawa. Na to właśnie mogą liczyć klienci Jupiter z Częstochowy i z województwa śląskiego. Każdy nasz kierowca, pilot, koordynator logistyczny czy doradca dołoży starań, by jak najlepiej sprostać wymaganiom zleceniodawcy!

Z Jupiter sprawnie, terminowo i profesjonalnie można zrealizować transport ponadgabarytowy. Wieloletnie doświadczenie, kompetentna obsługa logistyczna, indywidualne podejście do klienta i konkurencyjne ceny to nasze atuty - sprawdź nas i nasze możliwości. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i przedstaw im swoje potrzeby transportowe. 

OBSŁUGIWANE miasta w województwie śląskim:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Zabrze, Bytom, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Zawiercie, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Czeladź, Żywiec, Myszków, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Orzesze, Łaziska Górne, Rydułtowy, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Lędziny, Radzionków, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Imielin, Blachownia, Wojkowice, Kalety, Poręba, Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Siewierz, Koniecpol, Szczyrk, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki, Ogrodzieniec, Strumień, Toszek, Szczekociny, Wilamowice, Olsztyn, Koziegłowy, Krzanowice, Sośnicowice, Pilica