Transport ponadgabarytowy Legnica

transport ponadgabarytowy Legnica

Każdy transport specjalny ładunków ponadgabarytowych to sporo wyzwanie logistyczne, niezależnie od charakteru przewożonego towaru. W Jupiter wiemy, jak radzić sobie z takimi zleceniami. Od lat działamy w branży TSL, świadcząc profesjonalne usługi przewozów nienormatywnych. Mogą na nas liczyć zleceniodawcy z województwa dolnośląskiego, w tym klienci z Legnicy i jej okolic. W Jupiter bezpiecznie i sprawnie przewieziemy ładunek ponadgabarytowy do każdego miejsca w kraju lub zagranicą.

Transport niskopodwoziowy woj. dolnośląskie

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową. Możesz nam zlecić: 

Przewozimy ładunki ponadgabarytowe na terenie kraju - nasza działalność obejmuje nie tylko Legnicę i województwo dolnośląskie, ale i inne regiony Polski - oraz innych państw Europy. Możemy zorganizować transport ponadnormatywny do i z Szwecji, Anglii, Niemiec, Francji, Słowacji, Rumunii, Włoch, Hiszpanii i innych krajów na kontynencie.

Transport maszyn budowlanych oraz przemysłowych w Legnicy

Zrealizuj z Jupiter transport ciężki na Dolnym Śląsku. Z nami przewieziesz maszyny budowlane i maszyny przemysłowe. Dzięki Jupiter do Twojego zakładu, firmy, magazynu czy na plac budowy może trafić dowolny sprzęt o ponadnormatywnym charakterze. Transportujemy linie produkcyjne do hal oraz ich elementy, maszyny dla różnych branż przemysłu (np. prasy, frezarki, skrawarki, roboty przemysłowe) oraz budownictwa (np. koparki, dźwigi, betoniarki). Wozimy także elementy konstrukcyjne oraz inne gabarytowe przedmioty i obiekty potrzebne na budowach.

Transport maszyn rolniczych - profesjonalnie i szybko

W rolnictwie również może się okazać niezbędny transport gabarytów ze względu na rozmiar oraz wagę przewożonego ładunku. Jeśli do przewozu sprzętu rolniczego niezbędna jest laweta lub przyczepa niskopodwoziowa, możemy pomóc w przemieszczeniu takich maszyn. W Jupiter sprawnie i terminowo realizujemy każde zlecenie, bezpiecznie dostarczając maszyny rolnicze na rzecz rolników z województwa dolnośląskiego.

Powierz Jupiter transport ciągników siodłowych i samochodów

Oferta Jupiter jest skierowana także do tych klientów, którzy pragną zlecić transport specjalny ciężarówek, samochodów osobowych, ciągników siodłowych oraz wszelkich innych pojazdów, w tym aut zabytkowych czy sprzętu wojskowego, do przewozu którego koniecznie jest odpowiednia przyczepa lub laweta niskopodwoziowa. Jesteśmy profesjonalistami i w bezpieczny sposób możemy dostarczyć taki ładunek do każdego miejsca w Polsce i zagranicą.

Transport gabarytów - łodzie i jachty oraz inne ładunki nienormatywne

Nasza firma organizuje przewozy ponadgabarytowe różnego rodzaju innych ładunków o nienormatywnym charakterze. Realizujemy transport łodzi i jachtów z województwa dolnośląskiego i okolic Legnicy do dowolnego innego miejsca w kraju, np. nad morze czy na Mazury. Transport jachtów i łodzi wykonujemy także zagranicę. Oprócz tego przewozimy domki holenderskie, kontenery socjalne, silosy i wszelkiego typu inne obiekty, do przewozu których wymagane są pozwolenia na przewóz gabarytowy oraz specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowany personel.

Transport ponadnormatywny Legnica

Jupiter to firma, w której każdy pilot, kierowca, logistyk, spedytor oraz inne osoby z personelu wyznaczonego do obsługi zlecenia odznacza się profesjonalizmem i fachowym podejściem do klienta. Pragniemy świadczyć usługi transportu gabarytów na jak najwyższym poziomie, oferując przy tym atrakcyjne ceny i wysoki standard obsługi. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, dopasowując się do ich oczekiwań oraz możliwości. Znajdujemy najlepsze rozwiązania logistyczne, adekwatne do specyfiki danego zlecenia. Zdecyduj się na transport ponadgabarytowy w Legnicy i w województwie dolnośląskim z Jupiter. Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i fachowości.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie dolnośląskim:

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Polkowice, Jawor, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Jelcz-Laskowice, Strzegom, Ząbkowice Śląskie, Boguszów-Gorce, Złotoryja, Trzebnica, Brzeg Dolny, Chojnów, Wołów, Strzelin, Góra, Milicz, Siechnice, Syców, Kowary, Środa Śląska, Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Oborniki Śląskie, Lwówek Śląski, Ziębice, Chocianów, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Pieszyce, Żarów, Twardogóra, Żmigród, Gryfów Śląski, Polanica-Zdrój, Piława Górna, Głuszyca, Szklarska Poręba, Piechowice, Lubawka, Przemków, Pieńsk, Ścinawa, Szczawno-Zdrój, Jaworzyna Śląska, Lądek-Zdrój, Stronie Śląskie, Szczytna, Jedlina-Zdrój, Bolków, Bierutów, Kamieniec Ząbkowicki, Olszyna, Karpacz, Nowogrodziec, Duszniki-Zdrój, Leśna, Świeradów-Zdrój, Zawidów, Mieroszów, Mirsk, Prochowice, Wojcieszów, Niemcza, Węgliniec, Wąsosz, Złoty Stok, Międzylesie, Bardo, Międzybórz, Radków, Wiązów, Prusice, Miękinia, Świerzawa, Lubomierz, Wleń