Transport ponadgabarytowy Kielce

transport ponadgabarytowy Kielce

Z firmą Jupiter przeprowadzisz transport specjalny w Kielcach i w województwie świętokrzyskim. Jesteśmy przewoźnikiem, który od lat działa w branży transportowej. Przewozimy ładunki nienormatywne na trasach krajowych – z jednego województwa do drugiego – oraz międzynarodowych – np. z Kielc do Słowacji, Czech, Anglii, Niemiec, Francji, Irlandii, Włoch, Belgii czy Słowenii. Działamy w sposób profesjonalny i terminowy, dbając o to, by każdy powierzony nam ładunek ponadgabarytowy dotarł do celu szybko i bezpiecznie.

Transport niskopodwoziowy woj. świętokrzyskie

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. Realizujemy usługi dla instytucji, firm dużych i małych, przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Pomagamy w przewozie ładunków nienormatywnych każdemu, kto tego potrzebuje. Zachęcamy osoby z Kielc i województwa świętokrzyskiego do kontaktu, niezależnie od tego, czy chodzi o transport w kraju, czy zagranicę. Pilnujemy tego, by dopełnić wszelkich formalności oraz odpowiednio zaplanować trasę przejazdu.

Nasze usługi to między innymi:

· transport maszyn przemysłowych i budowlanych (obejmuje przewóz koparek, walców, spycharek, pieców, linii produkcyjnych, maszyn górniczych i innych urządzeń przemysłowych)

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych oraz ciężarówek (wszelkich pojazdów wymagających transportu niskopodwoziowego)

· transport maszyn rolniczych (transport kombajnów, przyczep rolniczych, młocarni, etc.)

· transport łodzi i jachtów oraz innych ponadgabarytowych ładunków

Sprawny transport maszyn budowlanych oraz przemysłowych w woj. świętokrzyskim

W transporcie maszyn przemysłowych i budowlanych przyczepa niskopodwoziowa lub laweta bywają koniecznością. Sprzęt wykorzystywany na placach budowy oraz w zakładach przemysłowych, fabrykach, kopalniach i innych obiektach tego typu miewa duże rozmiary. Problemem może być nie tylko szerokość, długość czy wysokość, ale i waga. Nawet jeśli mamy do czynienia ze sprzętem samojezdnym, tak jak w przypadku koparek, specjalistyczny sprzęt do przewozu i tak bywa niezbędny ze względu na niską mobilność tego typu urządzeń, ich ciężar oraz rodzaj zastosowanego w nich podwozia. Jupiter dysponuje odpowiednim wyposażeniem, które pozwala organizować transport ładunków takich jak maszyny wiertnicze, szlifierki, tokarki, walce, betoniarki czy koparki. Bezpiecznie i terminowo przewieziemy sprzęt tego typu do każdego miejsca w woj. świętokrzyskim, w kraju lub zagranicę.

Profesjonalny transport maszyn rolniczych w regionie świętokrzyskim

Transport ciężki to nie tylko przewóz maszyn przemysłowych i budowlanych. Może on być również niezbędny w przypadku potrzeby przemieszczenia maszyn i urządzeń rolniczych. Mogą one mieć ponadnormatywne wymiary, czego doskonałym przykładem są kombajny. Z nami zorganizujesz transport gabarytów rolniczych na czas. Pomożemy także w sprowadzeniu sprzętu z zagranicy.

Terminowy transport ciągników siodłowych i transport specjalny samochodów w świętokrzyskim

Naszym klientom oferujemy również transport specjalny ciężarówek, samochodów osobowych, ciągników siodłowych, a także wszelkich innych pojazdów kołowych i gąsienicowych, do przewozu których potrzebna jest przyczepa lub laweta niskopodwoziowa. Posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju działalności, a zlecenia obsługuje doświadczony personel. Z nami przewieziesz swoje samochody bezpiecznie i terminowo.

Bezpieczny transport łodzi i jachtów oraz pozostałych ładunków ponadgabarytowych w Kielcach i w regionie

Zajmujemy się też organizacją transportu innych ładunków ponadgabarytowych, w tym jachtów, łodzi, domków holenderskich, kontenerów socjalnych, silosów, zbiorników czy elementów konstrukcyjnych. Przewozimy maszyny, ich części, urządzenia i obiekty wielkogabarytowe, które wymagają wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Fachowo podejdziemy do każdego zlecenia z Kielc i z województwa świętokrzyskiego, które otrzymamy.

Transport ponadnormatywny Kielce

Każdy, kto potrzebuje usług transportu ponadnormatywnego w Kielcach i w regionie świętokrzyskim, może liczyć na profesjonalną i kompleksową pomoc firmy Jupiter. Oferujemy obsługę samego zlecenia zarówno w zakresie załadunku, rozładunku i transportu, jak również planowania przewozu, dopełniania formalności i organizacji przedsięwzięcia. Jeśli wymagany jest pilot i pilotaż, zapewniamy odpowiedni personel. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszych możliwości. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie świętokrzyskim:

Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, Chęciny, Małogoszcz, Chmielnik, Radoszyce, Piekoszów, Ćmielów, Kunów, Daleszyce, Wąchock, Koprzywnica, Bodzentyn, Osiek, Klimontów, Oleśnica, Zawichost, Morawica, Łagów, Stopnica, Nowa Słupia, Łopuszno, Iwaniska, Skalbmierz, Wodzisław, Pierzchnica, Pacanów, Szydłów, Nowy Korczyn, Działoszyce, Wiślica, Opatowiec.