Transport ponadgabarytowy Białystok

transport ponadgabarytowy Białystok

Z Jupiter zorganizujesz transport gabarytów do dowolnego miejsca w kraju i zagranicą. Zapewniamy usługi transportu ponadnormatywnego dla osób z województwa podlaskiego. Niezależnie od tego, jaki masz ładunek ponadgabarytowy, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszej firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnej flocie pojazdów oraz doskonałym kwalifikacjom naszego zespołu, możemy sprawnie i fachowo realizować transport specjalny w województwie podlaskim. Chcesz przewieźć łodzie lub jachty? Potrzebujesz firmy do relokacji maszyn przemysłowych? Pragniesz zlecić transport koparek, ciągników siodłowych, elementów konstrukcyjnych albo innych obiektów o gabarytowym charakterze? Nasza firma transportowa jest tym, czego szukasz!

Transport niskopodwoziowy woj. podlaskie

Transport specjalny z Jupiter obejmuje usługi takie jak:

Nasza oferta na transport gabarytów dotyczy każdej osoby zainteresowanej z województwa podlaskiego. Świadczymy przewozy ponadnormatywne zarówno dla klientów biznesowych, jak indywidualnych zleceniodawców. Obsługujemy ponadgabarytowy transport krajowy i międzynarodowy. Wozimy gabaryty do Finlandii, Litwy, Słowacji, Czech, Anglii, Niemiec, Francji, Belgii, Hiszpanii, Grecji i innych krajów w Europie. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Profesjonalny transport ciągników siodłowych i samochodów

Chcesz zorganizować transport ciężarówek lub innych pojazdów odznaczających się dużymi gabarytami? Masz do przewozu ciągniki siodłowe lub pojazdy gąsienicowe i potrzebna jest laweta niskopodwoziowa oraz profesjonalna firma, która bezpiecznie zrealizuje takie zadanie? Jeśli tak, Jupiter to doskonały wybór! Jako doświadczony przewoźnik oferujemy przewozy ponadnormatywne samochodów i pojazdów zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Ponadgabarytowy transport maszyn rolniczych z Jupiter

Przyczepa niskopodwoziowa to w wielu wypadkach najlepsze narzędzie do transportu maszyn rolniczych ze względu na ich nietypowy kształt, dużą wielkość oraz rozmiary i wagę, a przede wszystkim niską mobilność. Jupiter zapewnia transport maszyn rolniczych lawetą niskopodwoziową zarówno w kraju, jak i zagranicą. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę logistyczną w tym względzie.

Bezpieczny i terminowy transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Ponadnormatywna waga i wielkość maszyn przemysłowych oraz budowlanych jest wyzwaniem dla firm transportowych, ale w Jupiter doskonale radzimy sobie z takimi zadaniami. Organizujemy transport ciężki urządzeń takich jak koparki, walce, betoniarki, dźwigi, instalacje przemysłowe, piece, prasy i inne wielkogabarytowe maszyny budowlane oraz przemysłowe. Z nami bezpiecznie i zgodnie z założonym planem dostarczysz każdą maszynę do celu.

Inne ładunki nienormatywne – transport łodzi, jachtów, silosów

Jupiter przewozi także inne nienormatywne obiekty i przedmioty, do transportu których potrzebna jest przyczepa niskopodwoziowa - np. elementy konstrukcyjne, prefabrykaty, barki mieszkalne (houseboat), łodzie i jachty, zbiorniki i silosy, kotły, generatory i transformatory, domki holenderskie, kontenery, sejfy, instalacje artystyczne. Jeśli masz ładunek ponadgabarytowy, który trzeba przewieźć do innego miejsca w Polsce lub zagranicą, skontaktuj się z naszą firmą - pomożemy ci w jego transporcie!

Transport ponadnormatywny Białystok

Jupiter to kompleksowe usługi logistyczne. To bezpieczne, terminowe i sprawnie przeprowadzone przewozy ładunków gabarytowych w Polsce i zagranicą dla klientów z województwa podlaskiego. Niezależnie od tego, czy masz do transportu ponadnormatywny ładunek z Litwy, z Niemiec czy z terenu Polski, np. z Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Warszawy czy Katowic, nasz wykwalifikowany zespół poradzi sobie z jego dostarczeniem. Zajmujemy się zarówno samym przewozem, jak i jego logistyką - w tym dochowaniem niezbędnych formalności (np. gdy potrzebny jest pilot i pilotaż), wyznaczaniem tras, załadunkiem i rozładunkiem. Zarazem dbamy o to, by oferować atrakcyjne ceny usług. Zapraszamy do kontaktu!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie podlaskim:

Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Zambrów, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Szczuczyn, Michałowo, Knyszyn, Zabłudów, Czyżew, Krynki, Nowogród, Lipsk, Suchowola, Stawiski, Szepietowo, Tykocin, Drohiczyn,Goniądz, Jedwabne, Rajgród, Kleszczele, Suraż