Transport ponadgabarytowy Rzeszów

transport ponadgabarytowy Rzeszów

Jupiter jest firmą, której bez obaw możesz zlecić transport specjalny w województwie podkarpackim (Rzeszów i cały region) oraz w innych miejscach w Polsce i zagranicą. Z nami do Portugalii, Anglii, Niemiec, Francji, Włoch, Szwecji, Austrii i innych krajów w Europie dostarczysz ładunek ponadgabarytowy terminowo i bezpiecznie. Organizujemy transport koparek, maszyn budowlanych, samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn przemysłowych i rolniczych oraz innych obiektów o nienormatywnym charakterze.

Transport niskopodwoziowy woj. podkarpackie

Profesjonalne podejście jest podstawą usług Jupiter. Klient może liczyć na kompleksową realizację zlecenia takiego jak:

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych – przewozimy zarówno samochody osobowe, jak i ciężarówki oraz pojazdy specjalne

· transport maszyn rolniczych – z nami można przewieźć sprzęt rolniczy, np. kombajny czy przyczepy rolnicze

· transport maszyn przemysłowych oraz budowlanych – możemy przewieźć całe linie produkcyjne, piece, pompy, walce, koparki i inne sprzęty niezbędne w pracach przemysłowych czy budowlanych

· transport jachtów i łodzi oraz innych ładunków nienormatywnych – jednostki pływające, silosy, domki holenderskie i inne obiekty ponadgabarytowe też można przewieźć z firmą Jupiter

Z usług firmy może skorzystać każdy, kto potrzebuje transportu ponadgabarytowego z lub do województwa podkarpackiego, niezależnie od tego, czy chodzi o transport ponadnormatywny krajowy czy międzynarodowy. Zarówno klienci biznesowi (małe, średnie i duże firmy oraz instytucje), jak i klienci indywidualni, znajdą w nas solidnego i wiarygodnego partnera, któremu warto zlecić przewozy niskopodwoziowe.

Wybierz transport ciągników siodłowych i samochodów z Jupiter

Transport specjalny ciężarówek, pojazdów specjalnych, ciągników siodłowych, zabytkowych aut i samochodów osobowych często ma ponadnormatywny charakter, zwłaszcza gdy należy naraz przewieźć ich większą liczbę. Nierzadko do przewozu potrzebna jest odpowiednia przyczepa niskopodwoziowa. Oprócz sprzętu niezbędny jest również doświadczony personel, zarówno do obsługi przewozu, jak i jego organizacji. W Jupiter realizujemy tego rodzaju przewozy, dbając o bezpieczny i terminowy dowóz ładunku tam, gdzie życzy sobie tego nasz klient.

Sprawdź ofertę na transport maszyn rolniczych

Do tego, aby przewieźć sprzęt rolniczy, także potrzebny jest transport specjalistyczny, zwłaszcza gdy ładunek ma być sprowadzony z zagranicy, np. z Anglii, Niemiec, Francji, Hiszpanii czy Holandii. Maszyny rolnicze są niezbędne do uprawy i hodowli, ale miewają nienormatywny charakter lub – jeśli są samojezdne – poruszają się z niską prędkością. Dlatego transport gabarytów bywa w tej branży koniecznością. Nasza firma zapewnia przewóz niskopodwoziowy takich ładunków w obrębie województwa podkarpackiego, a także w innych regionach kraju oraz w przypadku sprowadzania go lub wywożenia za granicę.

Zleć nam transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Wiele maszyn przemysłowych odznacza się rozmiarami przekraczającymi standardowo dopuszczane normy. Dotyczy to nawet tych maszyn, które są przewożone w częściach. Również maszyny budowlane cechują ponadgabarytowe wielkości. W razie konieczności przemieszczenia tego rodzaju urządzeń konieczny okazuje się niskopodwoziowy transport ciężki. W Jupiter obsługujemy zlecenia tego typu. Każdy klient na terenie województwa podkarpackiego może liczyć na naszą firmę w tym zakresie. Z nami przeprowadzisz transport koparek, walców, betoniarek, młotów, zgniatarek, linii produkcyjnych, maszyn górniczych, frezarek, pieców i innych maszyn budowlanych oraz przemysłowych.

Transport ponadgabarytowy Jupiter – transport łodzi i jachtów oraz inne usługi

W firmie Jupiter zajmujemy się też organizacją przewozów ponadnormatywnych innych ładunków, takich jak chociażby jachty i łodzie, silosy, zbiorniki, turbiny i silniki, konstrukcje stalowe i elementy konstrukcyjne, kontenery socjalne czy domki holenderskie. Zleć nam przewóz ładunku ponadnormatywnego i wypróbuj nasze rozwiązania logistyczne.

Transport ponadnormatywny Rzeszów

Jupiter działa w branży transportowej od wielu lat. Doświadczenie i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników pozwalają firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jupiter dba o to, by każdy pilot, kierowca i spedytor wypełniał powierzone zadania starannie i fachowo. Firma dba zarazem o to, by móc oferować konkurencyjne ceny na transport ponadnormatywny w województwie podkarpackim. Naszym atutem jest także kompleksowa i terminowa obsługa zleceń. Jupiter zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zleceniem przewozu ładunku nienormatywnego do kontaktu i sprawdzenia oferty oraz możliwości firmy.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie podkarpackim:

Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Głogów Małopolski, Brzozów, Rudnik nad Sanem, Boguchwała, Dynów, Nowa Sarzyna, Jedlicze, Lesko, Radymno, Zagórz, Pilzno, Sokołów Małopolski, Rymanów, Tyczyn, Pruchnik, Radomyśl Wielki, Kańczuga, Zaklików, Oleszyce, Brzostek, Sieniawa, Błażowa, Narol, Dukla, Cieszanów, Iwonicz-Zdrój, Przecław, Baranów Sandomierski, Ulanów, Kołaczyce, Dubiecko