Transport ponadgabarytowy Gdynia

transport ponadgabarytowy Gdynia

Planujesz przewieźć ładunek ponadgabarytowy? W takim wypadku będziesz potrzebować solidnej firmy transportowej, która będzie mogła zrealizować transport specjalny. W województwie pomorskim pomoże ci w tym Jupiter!

Jako przewoźnik odznaczamy się wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym zespołem pracowników, dzięki czemu każde zlecenie na transport ciężki realizujemy profesjonalnie, bezpiecznie i terminowo. Bazując na solidnej flocie transportowej i odpowiedniej wiedzy, możemy zaoferować konkurencyjne ceny usług przewozu ponadgabarytowego.

W Jupiter do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. Jesteśmy elastyczni we współpracy, a przy tym oferujemy kompleksowe działania - z nami transport gabarytów to prosta sprawa!

Transport niskopodwoziowy woj. pomorskie

Z Jupiter zrealizujesz transport gabarytów krajowy - w województwie pomorskim i w całej Polsce - oraz ponadnormatywny transport międzynarodowy - do Belgii, Anglii, Niemiec, Francji, Włoch, Chorwacji, Czech, Słowacji, Hiszpanii czy Szwecji. Obsługujemy:

Ofertę kierujemy do każdego klienta z województwa pomorskiego, który ma do przewozu ładunek ponadgabarytowy. Dotyczy ona zarówno małych i dużych firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, jak i klientów indywidualnych.

Powierz Jupiter transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Do transportu maszyn przemysłowych i budowlanych bardzo często potrzebna jest przyczepa niskopodwoziowa. Obiekty te nierzadko charakteryzują ponadnormatywne wartości. Gdy ich szerokość, długość, wysokość lub waga wykraczają poza przyjęte przepisami normy, a potrzebujesz je przewieźć do innego miejsca w województwie pomorskim, w Polsce lub zagranicą, Jupiter przychodzi z pomocą.

Nasza firma transportowa zaplanuje, przygotuje i przeprowadzi przewóz ponadgabarytowy linii produkcyjnych, maszyn wiertniczych, robotów przemysłowych, kotłów, pieców, transformatorów, generatorów oraz innych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle. Zrealizujemy także transport koparek i wszelkich maszyn budowlanych. Postaw na solidnego partnera i wybierz firmę Jupiter!

Zleć nam transport maszyn rolniczych

Nasza oferta dla klientów z branży rolniczej obejmuje pomoc w transporcie różnego rodzaju urządzeń i sprzętu wykorzystywanego w uprawie oraz hodowli, który ze względu na swój kształt, wagę, rozmiar, niską mobilność lub bezpieczeństwo i komfort użytkowania musi być przewożony za pomocą przyczep lub lawet niskopodwoziowych. Pomagamy w dostarczeniu sprzętu rolniczego w województwie pomorskim zarówno lokalnie, w regionie, jak i w przypadku jego transportu z innego miejsca w Polsce lub z zagranicy. Nasi klienci mogą liczyć na szybkie, terminowe i bezpieczne usługi przewozu maszyn rolniczych.

Przeprowadzimy transport łodzi i jachtów

Jesteśmy przygotowani do transportu łodzi i jachtów. Wiemy, jak przewozić ładunki ponadgabarytowe tego rodzaju. Nasz personel zadba o stojaki transportowe, przygotuje i przeprowadzi sprawny załadunek, transport i rozładunek łodzi oraz jachtów (wodowanie i slipowanie) dla każdego klienta z województwa pomorskiego. My zajmujemy się logistyką przewozu, Ty cieszysz się ze sprawnie zrealizowanego zlecenia.

Z Jupiter zrealizujesz transport ciągników siodłowych i transport samochodów

Transport z Jupiter to także transport specjalny ciężarówek, pojazdów gąsienicowych i kołowych, transport aut zabytkowych, transport samochodów osobowych, transport sprzętu wojskowego oraz transport innych pojazdów, do przewozu których niezbędna jest odpowiednio dobrana laweta niskopodwoziowa. Obsługujemy również przewozy ponadnormatywne pozostałych obiektów gabarytowych - domków holenderskich, kontenerów i kontenerów socjalnych, zbiorników i silosów, elementów konstrukcyjnych i budowlanych, etc.

Transport ponadnormatywny Gdynia

Nasza oferta ma kompleksowy charakter. Zajmujemy się planowaniem przewozu i jego organizacją. Posiadamy odpowiednie zezwolenia, a w przypadku konieczności wystąpienia o pozwolenia załatwiamy wszelkie kwestie formalne w urzędach. Jeżeli potrzebny jest pilot i pilotaż oraz eskorta transportu, podejmujemy odpowiednie działania w tym względzie. Szczególną uwagę przykładamy do tego, by realizowane przez nas przewozy były bezpieczne, a transportowany ładunek ponadgabarytowy był dobrze zabezpieczony. Dbamy o to, by oferowane przez nas usługi transportu ponadnormatywnego były atrakcyjne cenowo. Skontaktuj się z logistykami Jupiter - sprawdź nas i nasze możliwości.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie pomorskim:

Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Rumia, Wejherowo, Starogard Gdański, Chojnice, Kwidzyn, Malbork, Lębork, Sopot, Pruszcz Gdański, Reda, Kościerzyna, Bytów, Kartuzy, Ustka, Człuchów, Puck, Czersk, Nowy Dwór Gdański, Miastko, Władysławowo, Sztum, Prabuty, Pelplin, Skarszewy, Żukowo, Gniew, Czarne, Brusy, Dzierzgoń, Debrzno, Nowy Staw, Skórcz, Kępice, Łeba, Hel, Czarna Woda, Jastarnia, Krynica Morska.