Transport samochodów

Sprowadzanie dużej liczby samochodów wiąże się z koniecznością wykorzystania specjalistycznego sprzętu i odpowiednich aut do transportu. Wymaga profesjonalnej obsługi oraz wykwalifikowanych kierowców, którzy sprawnie i terminowo zrealizują transport pojazdów ciężarowych, dostawczych lub osobowych. Jeśli tego właśnie szukasz, to Jupiter jest firmą dla ciebie.


Przewóz pojazdów z firmą Jupiter

Jupiter jest firmą, która może wykonać transport samochodu każdego rodzaju. Ciągnik siodłowy, auta osobowe, dostawcze i ciężarowe – skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania, a przedstawimy ci naszą ofertę. Możesz liczyć na naszą firmę także wtedy, gdy chcesz przeprowadzić transport aut wartościowych lub charakteryzujących się szczególnymi, nienormatywnymi wymiarami.Pracujemy profesjonalnie, z wykorzystaniem sprawnej floty samochodowej i zgranego zespołu pracowników, odznaczających się doświadczeniem oraz wieloletnią praktyką w branży transportowej. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie i fachową pomoc w realizacji transportu samochodów. Gwarantujemy terminowe, wysokiej jakości usługi transportowe.


Międzynarodowy i krajowy transport samochodów

Firma Jupiter działa na terenie Europy, obejmując swym zasięgiem wszystkie kraje na terenie Europy Zachodniej, Południowej, Centralnej oraz Skandynawii. Oferujemy międzynarodowy i krajowy przewóz samochodów autotransporterami typu lora.Dbamy o to, aby przewożony przez nas ładunek był odpowiednio zabezpieczony, a do tego właściwie ubezpieczony. Nasz klient może być pewny, że dotrzemy do niego z transportem bezpiecznie, a dzięki dobrej organizacji pracy także na czas, bez opóźnień. Pilnujemy też, aby transport pojazdów przez nas organizowany był w pełni legalny i zgodny z przepisami.


Usługi Jupiter – transport pojazdów

Jupiter oferuje szeroką ofertę transportu autotransporter / lora. Nasza firma przewozi samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i inne pojazdy. Wykorzystujemy do tego celu auta niskopodwoziowe, autotransportery, lawety. Sprawnie i solidnie wykonamy powierzone nam zadania. Niezależnie od tego, czy chodzi o przewóz samochodów używanych, czy transport nowych aut, klienci Jupiter mają zagwarantowaną wysoką jakość usług.


Transport samochodów osobowych

Transport samochodów osobowych to bardzo popularna usługa. Transportowane są nowe i używane auta osobowe. W tym drugim przypadku częściej chodzi o przewozy międzynarodowe i sprowadzanie samochodów do Polski. Zarówno w przypadku transportu zagranicę, jak i transportu samochodu w kraju, klienci Jupiter mogą liczyć na nasz profesjonalizm, doświadczenie i wysokie kwalifikacje.


Transport samochodów dostawczych

Transport samochodów dostawczych także nam niestraszny. Firma Jupiter podejmie się tego zadania z chęcią i z pasją je zrealizuje. Możemy przewieźć tego rodzaju auta lorą lub lawetą, zależnie od liczby przewożonych samochodów, odległości i potrzeb zleceniodawcy.


Transport samochodów ciężarowych

Transport samochodów ciężarowych nie należy do najprostszych zadań od strony logistycznej. To zawsze jest jednak wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy. Jupiter wykona dla naszych klientów transport ciągników siodłowych i aut ciężarowych, dbając przy tym o bezpieczeństwo ładunku, terminowość dostawy i atrakcyjną cenę usługi.


Przewóz samochodów – cennik firmy Jupiter

Firma Jupiter dba o wysoką jakość usług. Gwarantuje zarazem dobrą wycenę na transport aut, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta. Cena na usługi Jupiter jest ustalana w oparciu o potrzeby zleceniodawcy, termin przewozu oraz odległość. Dbamy jednak o to, aby była ona atrakcyjna i konkurencyjna. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty na transport samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i ciągników siodłowych. Poznaj nasz cennik, skorzystaj z naszych usług - warto nas wypróbować!