Transport ponadgabarytowy Kraków

transport ponadgabarytowy Kraków

Nie jest łatwo przewieźć ładunek ponadgabarytowy. Transport specjalny wymaga wykorzystania odpowiednich pojazdów i sprzętu adekwatnego do bezpiecznego załadunku i rozładunku. Konieczna jest znajomość przepisów odnośnie przewozów nienormatywnych, a także dopełnienie wszelkich formalności z dopuszczeniem takiego transportu na drogi. Przydaje się również doświadczenie i dobra organizacja pracy. Tym wszystkim dysponuje firma Jupiter, która obsługuje zlecenia na transport ponadnormatywny w Krakowie i całym województwie małopolskim. Docieramy również zagranicę, oferując bezpieczne i profesjonalne usługi przewozu nienormatywnego.

Transport niskopodwoziowy woj. małopolskie

Jako firma transportowa organizująca przewozy ponadnormatywne działamy na rzecz osób fizycznych, firm, przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz innych klientów biznesowych na terenie Małopolski (Kraków i województwo małopolskie) oraz całego kraju. Realizujemy również zlecenia do i z innych państw w Europie – na przykład Anglii, Niemiec, Francji, Chorwacji, Turcji, Włoch, Szwecji, Irlandii czy Portugalii.

W firmie Jupiter przewozimy ładunki ponadgabarytowe, obsługując zlecenia na:

· transport maszyn przemysłowych i budowlanych, w tym przewóz koparek, koparko-ładowarek, spycharek, walców

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych oraz ciężarówek

· transport maszyn rolniczych, np. transport kombajnów, pługów, młocarni, przyczep rolniczych

· transport łodzi i jachtów oraz innych ładunków nienormatywnych

Oferujemy transport maszyn budowlanych oraz przemysłowych

Firma Jupiter to znakomity wybór dla każdego, kto pragnie zrealizować transport ciężki w Małopolsce. Przewozimy maszyny budowlane i przemysłowe wszelkiego typu. Wielkogabarytowe instalacje, specjalistyczne urządzenia, maszyny o nietypowym kształcie i dużej wadze – to właśnie takie ładunki transportujemy dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz przewieźć betoniarki, walce, koparki, tokarki, szlifierki, linie produkcyjne, roboty przemysłowe, prasy, maszyny wiertnicze i górnicze oraz inne ładunki, które mogą się przydać na placu budowy, w hali produkcyjnej, w kopalni lub w fabryce, a do ich transportu potrzebna jest laweta lub przyczepa niskopodwoziowa.

Jupiter obsługuje transport maszyn rolniczych

Usługi kierujemy również do tych osób, które są związane z rolnictwem i pragną zorganizować transport gabarytów. Maszyny rolnicze ze względu na rozmiar, nietypowe kształty czy wagę mogą wymagać tego rodzaju przewozu. Wymienić tu można chociaż kombajny czy przyczepy rolnicze. Z nami przewieziesz taki sprzęt. Możesz przy tym liczyć na terminową realizację zlecenia i fachową obsługę. Doskonale wiemy, jak ważne w rolnictwie jest dostarczenie odpowiednich maszyn na czas. Nasi klienci mogą też skorzystać z naszych usług w razie potrzeby sprowadzenia z zagranicy lub przetransportowania poza granice Polski ponadgabarytowych sprzętów rolniczych.

Nasza oferta na transport ciągników siodłowych i transport specjalny samochodów

Nasza firma to także transport specjalny ciężarówek, ciągników siodłowych, samochodów osobowych oraz innych pojazdów kołowych i gąsienicowych. Przewozimy zabytkowe auta, samochody specjalistyczne, wielkogabarytowe pojazdy o specjalnym zastosowaniu, itd. Jupiter dysponuje odpowiednim sprzętem do transportu tego rodzaju ładunków. Właściwa laweta niskopodwoziowa, doświadczony personel, fachowe podejście – na to właśnie mogą liczyć osoby zlecające nam transport specjalistyczny aut, ciągników i ciężarówek.

Pozostałe ładunki ponadgabarytowe z Jupiter – jachty, łodzie, kontenery socjalne i inne

Jupiter to również transport ponadgabarytowy innych ładunków. Przewozimy jachty i łodzie, domki holenderskie, kontenery socjalne, silosy i różnego rodzaju inne obiekty, sprzęty, przedmioty i maszyny, które odznaczają się ponadnormatywną charakterystyką. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę, a być może to właśnie my zajmiemy się organizacją przewozu specjalnego Twojego ładunku – niezależnie od tego, czy chcesz go przewieźć na terenie Małopolski (Kraków i cały region), czy innych województw w kraju lub zagranicę.

Transport ponadnormatywny Kraków

W firmie Jupiter zatrudniamy ludzi kompetentnych, sumiennych, fachowo i profesjonalnie podchodzących do wykonywanych zadań. Dbamy o to, by każdy nasz kierowca, pilot, personel z obsługi zlecenia i pozostałe osoby biorące udział w organizacji transportu świadczyły usługi na najwyższym poziomie. Ważny jest dla nas dobry kontakt z klientem, który może liczyć na indywidualne traktowanie oraz atrakcyjną ofertę cenową. Staramy się dostosowywać do oczekiwań i możliwości klienta, wychodząc naprzeciw jego potrzebom i znajdując optymalne rozwiązania w zakresie logistyki transportu nienormatywnego. Zleć nam transport ponadgabarytowy w województwie małopolskim, a przekonasz się o tym, że przewozy nienormatywne to nasza specjalność.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie małopolskim:

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Kęty, Wadowice, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Niepołomice, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Stary Sącz, Chełmek, Wolbrom, Mszana Dolna, Sułkowice, Tuchów, Dobczyce, Grybów, Proszowice, Maków Podhalański, Piwniczna-Zdrój, Szczawnica, Jordanów, Muszyna, Biecz, Kalwaria Zebrzydowska, Słomniki, Żabno, Szczucin, Czarny Dunajec, Skała, Zator, Alwernia, Wojnicz, Bobowa, Ryglice, Nowy Wiśnicz, Radłów, Ciężkowice, Świątniki Górne, Czchów, Nowe Brzesko, Zakliczyn, Książ Wielki, Koszyce