Transport ponadgabarytowy Radom

transport ponadgabarytowy Radom

Transport specjalny ładunków ponadnormatywnych nie jest łatwym zadaniem, ale w Jupiter doskonale wiemy, jak radzić sobie z takimi operacjami logistycznymi. Jeśli masz do przewiezienia ładunek ponadgabarytowy z miasta Radom lub okolic, skontaktuj się z naszą firmą. Zadbamy o to, by bezpiecznie i terminowo dotarł do celu, niezależnie od tego, czy konieczny jest transport międzynarodowy (na przykład do Anglii, Niemiec, Francji lub innego kraju Europy), czy też potrzebny jest transport krajowy. Zdecyduj się na współpracę z Jupiter i powierz nam swój ładunek gabarytowy!

Transport niskopodwoziowy woj. mazowieckie

Z Jupiter zrealizujesz:

Nasza firma odznacza się wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy przewozy nienormatywne dla partnerów biznesowych (firm, zakładów i instytucji) oraz indywidualnych klientów na terenie Mazowsza. Nasze usługi obejmują Radom, Warszawę, Płock, Siedlce i całe województwo mazowieckie. Zgłoś się do nas, jeśli masz gabaryty do przewiezienia z lub do tego regionu.

Nasza oferta na transport maszyn budowlanych i przemysłowych

W halach produkcyjnych, fabrykach i zakładach często niezbędne są maszyny o ponadstandardowych gabarytach. Piece, prasy, roboty przemysłowe, elementy linii produkcyjnych to tylko kilka ich przykładów. Również na placach budowlanych konieczne bywają wielkogabarytowe sprzęty, do transportu których wymagana jest odpowiednia laweta lub przyczepa niskopodwoziowa. Koparki, betoniarki, walce, ciężarówki - w Jupiter przewozimy każdy sprzęt ponadgabarytowy tego typu. 

Zleć profesjonalistom transport maszyn rolniczych

Transport gabarytów dotyczy również sprzętu rolniczego. Może tu chodzić na przykład o transport kombajnów, przyczep rolniczych czy ciągników. Dla rolników dostarczenie sprzętu ma czas ma niezwykle duże znaczenie. Dlatego dokładamy starań, by działać terminowo i sprawnie, dostarczając maszyny rolnicze w sposób profesjonalny i zgodny z założonym harmonogramem. Nie tylko przewieziemy sprzęt rolniczy w Polsce (w tym w okolicach miasta Radom i w całym województwie mazowieckim), ale i sprowadzimy tego typu maszyny z zagranicy lub je tam dostarczymy.

Transport samochodów i transport ciągników siodłowych z Jupiter

Przyczepa lub laweta niskopodwoziowa mogą być również niezbędne do transportu ciężarówek, samochodów osobowych oraz wszelkich innych pojazdów o niestandardowych rozmiarach. W Jupiter organizujemy transport specjalny takich ładunków. Zapytaj nas o tego typu przewozy, aby zapoznać się bliżej z warunkami współpracy z naszą firmą w tym zakresie.

Inne ładunki ponadgabarytowe - domki holenderskie, łodzie, jachty

W województwie mazowieckim możemy zrealizować transport łodzi i jachtów, kontenerów socjalnych i domków socjalnych, a także wszelkiego rodzaju innych ładunków o nienormatywnym charakterze. Jeśli w Radomiu i okolicach masz do zrealizowania transport ponadgabarytowy, zleć nam jego obsługę. Zadbamy o przygotowanie logistyczne przewozu, dopełnimy wszelkich formalności związanych z transportem i zajmiemy się realizacją zlecenia - zarówno w kraju, jak i na kierunkach zagranicznych.

Transport ponadnormatywny Radom

Cały nasz personel, z którym klient ma kontakt - kierowca, pilot, konsultant i doradca, logistyk i spedytor - dokłada starań, by realizować transport ciężki ładunków w sposób fachowy, rzetelny i terminowy. Dbamy o to, by oferować naszym partnerom usługi przewozów gabarytowych na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nas - wyślij nam zgłoszenie i opisz nam swoje potrzeby, a my już zadbamy o odpowiednią obsługę przewozu. Zdaj się na profesjonalistów. W Jupiter stale czekamy na nowe zlecenia!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie mazowieckim:

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Piaseczno, Ostrołęka, Ząbki, Marki, Otwock, Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Żyrardów, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Kobyłka, Wyszków, Piastów, Płońsk, Ostrów Mazowiecka, Sulejówek, Józefów, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Łomianki, Zielonka, Garwolin, Gostynin, Sierpc, Konstancin-Jeziorna, Grójec, Milanówek, Przasnysz, Pionki, Kozienice, Ożarów Mazowiecki, Radzymin, Brwinów, Błonie, Góra Kalwaria, Warka, Węgrów, Szydłowiec, Karczew, Wysokie Mazowieckie, Maków Mazowiecki, Żuromin, Tłuszcz, Nasielsk, Zwoleń, Łosice, Łochów, Białobrzegi, Mszczonów, Przysucha, Serock, Tarczyn, Lipsko, Łaskarzew, Skaryszew, Pilawa, Iłża, Gąbin, Jedlnia-Letnisko, Raciąż, Podkowa Leśna, Halinów, Żelechów, Mrozy, Nowe Miasto nad Pilicą, Myszyniec, Zakroczym, Chorzele, Glinojeck, Kałuszyn, Drobin, Różan, Wyszogród, Siennica, Cegłów, Mogielnica, Kosów Lacki, Sochocin, Dobre, Sanniki, Brok, Bieżuń, Mordy, Nowe Miasto, Lubowidz, Wiskitki, Maciejowice, Latowicz, Jastrząb, Bodzanów, Osieck, Czerwińsk nad Wisłą, Odrzywół, Magnuszew, Solec nad Wisłą, Sienno, Przytyk, Jadów, Wyśmierzyce, Głowaczów, Gielniów, Ciepielów.