Transport ponadgabarytowy Katowice, Śląsk

transport ponadgabarytowy Katowice, Śląsk

Jeśli masz ładunek ponadgabarytowy, potrzebujesz solidnego przewoźnika. Jupiter jest taką firmą. Wykonamy dla Ciebie transport specjalistyczny w profesjonalny sposób. Pomożemy w przemieszczeniu ładunku na terenie województwa śląskiego lub poza granicami regionu - w Polsce i zagranicą. Możesz polegać na naszych kwalifikacjach, nowoczesnym sprzęcie i wieloletnim doświadczeniu. Naszym klientom gwarantujemy usługi na wysokim poziomie!

Transport niskopodwoziowy woj. Śląskie

Jako Jupiter oferujemy przewóz ładunków ponadgabarytowych na Śląsku. Realizujemy między innymi:

· transport maszyn przemysłowych

· transport maszyn budowlanych, np. przewóz koparek

· transport maszyn rolniczych, np. transport kombajnów

· transport ciągników siodłowych i samochodów osobowych

· transport domków holenderskich

· transport łodzi i jachtów

Oferta Jupiter jest skierowana do klientów indywidualnych, firm i instytucji, które działają w kraju oraz zagranicą. Realizujemy transport ponadgabarytowy zarówno w obrębie regionu, którym jest Śląsk, jak i całego kraju, a także na terenie krajów europejskich. Z nami dotrzesz do Włoch, Anglii, Niemiec, Francji, Chorwacji, Grecji czy Norwegii lub sprowadzisz z tych krajów interesujące Cię ładunki ponadgabarytowe.

Transport maszyn przemysłowych

Masz do przewiezienia maszyny wiertnicze i górnicze? Chcesz dokonać relokacji zakładu przemysłowego, w którym działają ponadgabarytowe instalacje, urządzenia i sprzęt, jak choćby piece, generatory, obrabiarki, całe linie produkcyjne, roboty przemysłowe? Z Jupiter dostarczysz je do każdego miejsca na Śląsku lub poza województwem.

Transport maszyn budowlanych

W ramach usług związanych z transportem maszyn budowlanych Jupiter przewiezie dla Ciebie koparki, zgniatarki, młoty, betoniarki, ładowarki, walce i wiele innych sprzętów, które odznaczają się dużymi rozmiarami lub wagą, a które są potrzebne na placu budowy. Skontaktuj się z nami, a przetransportujemy potrzebny Ci ładunek ponadgabarytowy tam, gdzie tego potrzebujesz, zarówno gdy jesteś inwestorem indywidualnym, jak i gdy jesteś przedstawicielem firmy budowlanej.

Transport maszyn rolniczych

Jeśli jesteś rolnikiem, doskonale wiesz, że niektóre maszyny rolnicze cechują nietypowe rozmiary, jeśli chodzi o ich szerokość, wysokość lub czasem także długość. Zdarzają się również urządzenia o wyjątkowo dużej wadze, które trzeba przewieźć na miejsce upraw lub do gospodarstwa rolnego. Mogą to być na przykład kombajny, ciągniki rolnicze, przyczepy, młocarnie, sadzarki, prasy, sieczkarnie, etc. Z Jupiter przewieziesz każdy sprzęt rolniczy o ponadgabarytowym charakterze – wypróbuj nasze usługi!

Transport ciągników siodłowych oraz transport samochodów

Nasza firma zajmuje się organizacją przewozu ciężarówek, ciągników siodłowych, samochodów osobowych i innych pojazdów kołowych, do których transportu potrzebna jest specjalistyczna laweta niskopodwoziowa. Jupiter pomoże Ci w transporcie zabytkowych aut, wozów pancernych i innych pojazdów, które odznaczają się sporymi rozmiarami, dużą wagą, a także niedużym zasięgiem lub ograniczoną mobilnością.

Transport domków holenderskich

Jupiter to również usługi przewozu domków holenderskich. Możesz skorzystać z naszej oferty także wtedy, gdy masz do przewiezienia domki mobilne, kontenery socjalne oraz inne obiekty tego rodzaju. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz zapewniamy bezpieczny przewóz takich ładunków ponadgabarytowych.

Transport jednostek pływających

Przewóz łodzi i jachtów to kolejny element oferty firmy Jupiter. Wykorzystaj naszą nowoczesną flotę pojazdów, aby przetransportować między dwoma różnymi akwenami łodzie, jachty oraz inne jednostki pływające. Zapewniamy transport zarówno na terenie kraju (np. Śląsk – Mazury lub Śląsk – Bałtyk), jak i poza granice Polski (choćby z Polski do Niemiec, z Polski do Chorwacji czy z Francji do Polski).

Transport ponadnormatywny Katowice

Przewozy ponadgabarytowe to ważny element oferty firmy Jupiter. Dokładamy starań, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Jupiter zrealizuje dla Ciebie każdy transport ciężki. Doradzimy jak najlepiej przeprowadzić operację przewozu, zorganizujemy załadunek i rozładunek, opracujemy logistykę transportu, zapewnimy pracowników do obsługi zlecenia, a także zadbamy o kwestie formalne i ubezpieczenie ładunku. Jeśli potrzebny będzie pilot, również możesz liczyć na firmę Jupiter.

Zachęcamy do kontaktu każdego, kto ma ładunek ponadgabarytowy do przewiezienia na Śląsku lub z tego regionu do innego miejsca w kraju lub zagranicą. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i zapoznania się z wyceną naszych usług. Każdy zleceniodawca może liczyć na indywidualne podejście, a także atrakcyjny cennik. Dbamy o to, by nasze ceny były konkurencyjne i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom klienta. Wypróbuj nas już teraz!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie śląskim:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębi-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Koniecpol, Szczyrk, Siewierz, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki, Ogrodzieniec, Szczekociny, Strumień, Toszek, Wilamowice, Koziegłowy, Krzanowice, Pilica, Sośnicowice