Transport ponadgabarytowy Łódź

transport ponadgabarytowy Łódź

Masz ładunek ponadgabarytowy, który pragniesz przewieźć z miasta w województwie łódzkim do innego miejsca w kraju lub zagranicą? Potrzebujesz firmy, która profesjonalnie i terminowo zrealizuje dla Ciebie transport specjalistyczny? Wymagasz fachowej obsługi, solidnej załogi i nowoczesnej floty pojazdów? Zależy Ci na bezpieczeństwie transportu i możliwie jak najniższej cenie przewozu? Skorzystaj z usług firmy Jupiter! Możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie w branży, sumienność i rzetelność w realizacji zleceń oraz wysokie kwalifikacje.

Transport niskopodwoziowy woj. Łódzkie

Jupiter obsługuje zlecenia na transport niskopodwoziowy w województwie łódzkim zarówno ze strony klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:

· transport maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych, np. przewóz koparek czy transport kombajnów

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych

· transport domków mobilnych i kontenerów socjalnych

· transport łodzi i jachtów

Realizujemy także inne zlecenia na przewóz ładunków ponadgabarytowych. Obsługujemy zarówno transport krajowy, jak i transport międzynarodowy z lub do Anglii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii oraz innych krajów Europy.

Transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Nasza firma zapewnia m.in. transport koparek, ładowarek, zgniatarek, młotów, ubijarek, walców, ciężarówek lub betoniarek. Gwarantujemy profesjonalny przewóz maszyn wiertniczych i górniczych, frezarek, przenośników łańcuchowych, obrabiarek, kotłów energetycznych, pieców, generatorów, a także wszelkich instalacji oraz urządzeń fabrycznych z różnych branż przemysłowych.

Transport maszyn rolniczych

Klienci Jupiter mogą również liczyć na transport maszyn rolniczych. Z nami przewieziesz na przykład: aeratory, przyczepy rolnicze, kombajny, ciągniki rolnicze, młocarnie, prasy, sieczkarnie, sadzarki. Pomożemy w przewozie każdej maszyny rolniczej o nietypowych wymiarach lub dużym ciężarze.

Transport ciągników siodłowych i samochodów

Organizujemy także transport ciężarówek, ciągników siodłowych, samochodów osobowych i dostawczych oraz innych pojazdów kołowych. Przewozimy zabytkowe wozy pancerne i auta o nietypowej wadze lub rozmiarze.

Transport kontenerów i domków mobilnych

Jupiter obsługuje też transport domków holenderskich, wszelkiego rodzaju domków mobilnych czy kontenerów socjalnych. Dbamy o bezpieczeństwo tego typu ładunku ponadgabarytowego i sprawnie przeprowadzamy jego przewóz. Odpowiednia przyczepa niskopodwoziowa i wykwalifikowana kadra gwarantują realizację usługi na wysokim poziomie.

Transport jachtów i łodzi

Nasze auta pozwalają na przewóz jachtów oraz łodzi. Dzięki nam bezpiecznie i szybko przetransportujesz jednostki pływające z jednego akwenu na drugi, niezależnie od tego, czy przewóz ma się odbywać na terenie kraju (np. z Łodzi pod Olsztyn), czy też zagranicę.

Transport ponadnormatywny Łódź

Jupiter oferuje klientom z województwa łódzkiego kompleksową obsługę w zakresie przewozów ponadnormatywnych. Spedycja ładunków z naszą firmą to nie tylko sam transport ciężki, ale i przygotowanie przedmiotu do przewozu, jego załadunek i rozładunek, logistyka transportu wraz ze szczegółowym opracowaniem trasy przejazdu, pomoc w załatwianiu kwestii biurokratycznych związanych z przewozem, a także organizacja pilotażu.

Nasi eksperci i konsultanci doradzą, jak przeprowadzić transport ponadgabarytowy z Łodzi lub innego miejsca w województwie i wesprą w jego organizacji. Nasz personel sprawnie wykona każde zlecenie, planując trasę, dopełniając wszelkich formalności, a także organizując sam transport. Nasi kierowcy i pilot zadbają o bezpieczny przewóz ładunku. Klienci Jupiter mogą być pewni, że dołożymy wszelkich starań, by zapewnić miłą atmosferę oraz obsługę na najwyższym poziomie. Każdy zleceniodawca może liczyć na indywidualne podejście. Jesteśmy gotowi, by wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. Staramy się dostosować ofertę do ich możliwości i realiów rynku.

Jeśli potrzebna Ci laweta niskopodwoziowa do transportu ponadgabarytowego, skontaktuj się z nami. Przedstaw nam swoje ładunki ponadgabarytowe, a zaprezentujemy Ci naszą wycenę i ofertę na realizację zlecenia. Sprawdź firmę Jupiter i przekonaj się, że to właśnie takiego przewoźnika szukałeś!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie łódzkim:

Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek