Transport ponadgabarytowy Lublin

transport ponadgabarytowy Lublin

Chcesz przewieźć ładunek ponadgabarytowy? Planujesz transport koparek, ciężarówek, domków holenderskich, łodzi lub bardziej nietypowych obiektów jak silosy, elementy budowlane czy części dźwigów? W każdym z tych wypadków niezbędna będzie firma transportowa wyspecjalizowana w przewozach nienormatywnych. Jupiter jest właśnie taką firmą.

Organizujemy transport specjalny w województwie lubelskim (zarówno sam Lublin, jak i cały region) oraz w innych miejscach w Polsce. Realizujemy również ponadgabarytowe przewozy międzynarodowe – do Hiszpanii, Anglii, Niemiec, Francji, Grecji, Finlandii, Danii i innych krajów europejskich. Z nami możesz być pewny, że zlecony transport dotrze do celu terminowo i bezpiecznie.

Transport niskopodwoziowy woj. lubelskie

Jupiter jest firmą, która w kompleksowy sposób podchodzi do obsługi transportu ładunków ponadgabarytowych. Nasi klienci mogą nam zlecić:

· transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych

· transport maszyn rolniczych takich jak kombajny, sieczkarnie samojezdne, przyczepy rolnicze

· transport maszyn przemysłowych i budowlanych, choćby pieców, frezarek, pomp, maszyn drukarskich, koparek, walców

· transport jachtów i łodzi, kontenerów i domków holenderskich

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z województwa lubelskiego oraz z całej Polski. W Jupiter obsługujemy instytucje państwowe, małe, średnie i duże firmy, fabryki i wszelkie przedsiębiorstwa oraz osoby, które potrzebują zlecić transport specjalistyczny. Ładunki przewozimy do każdego miejsca w kraju i zagranicą. Pomagamy przy tym w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z transportem.

Zrealizujemy transport ciągników siodłowych i samochodów

Jupiter przeprowadza transport specjalny ciężarówek, ciągników siodłowych, samochodów osobowych, zabytkowych aut, pojazdów specjalnych o wielkogabarytowych parametrach. Odpowiednia dopasowana przyczepa niskopodwoziowa i doświadczony personel to gwarancja terminowego i bezpiecznego dowozu ładunku do celu. Naszym atutem są konkurencyjne ceny, a nasi klienci mogą być pewni profesjonalnego podejścia do transportu wszelkiego rodzaju samochodów.

Potrzebny Ci transport maszyn rolniczych? Sprawdź naszą ofertę

Na profesjonalny transport gabarytów mogą też liczyć rolnicy z województwa lubelskiego, niezależnie od tego, czy chcą przewieźć sprzęt rolniczy na terenie kraju, czy też sprowadzić go z Anglii, Niemiec, Francji lub innego europejskiego kraju. Maszyny rolnicze nierzadko odznaczają się nienormatywnymi parametrami. Mogą mieć nietypowy kształt, rozmiar lub ponadstandardową wagę. Bez problemu radzimy sobie z tego rodzaju ładunkami.

Wybierz transport maszyn budowlanych z firmą Jupiter

Nasza firma to również właściwy wybór dla klientów chcących zlecić transport ciężki maszyn przemysłowych w województwie lubelskim. Jesteśmy gotowi na współpracę z każdym, kto potrzebuje zrealizować transport koparki, zgniatarki, walca, betoniarki i innych maszyn budowlanych o wielkogabarytowych rozmiarach. Przewozimy też instalacje i urządzenia na potrzeby zakładów przemysłowych i fabryk, takie jak linie produkcyjne, piece, frezarki, maszyny górnicze. Transport wykonujemy z należytą ostrożnością, dobrze zabezpieczając ładunek.

Łodzie, jachty, domki, kontenery – inne usługi transportu ponadgabarytowego Jupiter

Wykonujemy również zlecenia na transport innych ładunków. Przykładem mogą być jachty i łodzie, w przypadku których konieczne jest wykorzystanie naczepy niskopodwoziowej. Jeśli chcesz dostarczyć swoją łódź z Lubelszczyzny na Mazury, możesz to zrobić właśnie z firmą Jupiter. Przewozimy też kontenery socjalne, domki holenderskie oraz inne wielkogabarytowe ładunki.

Transport ponadnormatywny Lublin

Transport ponadgabarytowy jest jedną ze specjalności naszej firmy. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Przewozy nienormatywne realizujemy z pieczołowitością, zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa, fachowo i sprawnie. Każdy kierowca, pilot czy członek personelu obsługi zatrudniony w Jupiter dokłada starań, by jak najlepiej realizować powierzone zadania. Pragniemy, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą.

Jupiter to atrakcyjne ceny na transport gabarytowy w województwie lubelskim. To terminowe przewozy, kompleksowa obsługa logistyczna, wieloletnie doświadczenie w branży i bezpieczeństwo transportu. Zleć nam przewóz ponadgabarytowy w Lublinie lub na terenie Lubelszczyzny, a przekonasz się o tym, jakie mamy możliwości. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie lubelskim:

Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Ryki, Poniatowa, Opole Lubelskie, Bełżyce, Terespol, Szczebrzeszyn, Bychawa, Rejowiec Fabryczny, Nałęczów, Tarnogród, Kock, Zwierzyniec, Krasnobród, Piaski, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski, Annopol, Józefów, Lubycza Królewska, Łaszczów, Ostrów Lubelski, Tyszowce, Rejowiec, Izbica, Kamionka, Urzędów, Modliborzyce, Frampol, Siedliszcze, Goraj, Józefów nad Wisłą.