Transport ponadgabarytowy Gdańsk

transport ponadgabarytowy Gdańsk

Gdańsk słynie z przemysłu drzewnego i meblarskiego, a także okrętowego. To towary, które wyróżniają się dużymi gabarytami i są trudne do załadunku i transportu. Jupiter wspiera logistykę tego sektora. Naszą specjalizacją jest transport specjalny ładunków ponadnormatywnych. Swoje usługi kierujemy jednak nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych i instytucji państwowych. Potrzebujesz przewieźć dużą przesyłkę z Gdańska lub okolic? Skontaktuj się z nami. Zapewnimy bezpieczny i punktualny transport, czy to w obrębie kraju, czy za granicę, np. do Francji, Anglii, Niemiec, Holandii lub innych krajów Europy.

Transport niskopodwoziowy woj. pomorskie

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Mamy bogate doświadczenie w branży transportowej. Specjalizujemy się w obsłudze przewozów nienormatywnych dla firm, zakładów oraz instytucji, jak również dla klientów indywidualnych na terenie województwa pomorskiego. Nasze usługi obejmują strategiczne lokalizacje, takie jak Trójmiasto, czyli Gdańsk, Gdynię, Sopot, ale również ich okolice i całe województwo pomorskie. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego przewozu dla swoich dużych ładunków w tym regionie, skontaktuj się z nami! Oferujemy między innymi:

Profesjonalny transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Ładunki ponadgabarytowe to już nie problem! W przedsiębiorstwach budowlanych i zakładach przemysłowych znajdują się maszyny o niestandardowych rozmiarach, które wymagają specjalnego transportu. W Jupiter zapewniamy bezpieczny transport maszyn budowlanych i przemysłowych i każdego rodzaju dużego sprzętu. Mamy rozbudowaną flotę składającą się ze specjalistycznych pojazdów (np. laweta, przyczepa niskopodwoziowa).

Oferujemy też transport maszyn rolniczych

Potrzebujesz dostarczyć kombajn, przyczepę rolniczą lub ciągnik w inne miejsce na terenie Gdańska, okolic, Polski lub zagranicy? W Jupiter rozumiemy, że dla rolników każda chwila ma ogromne znaczenie. Dlatego gwarantujemy terminowy i efektywny transport koparek i transport specjalny innych maszyn rolniczych. Sprowadzamy sprzęt z innej lokalizacji lub dostarczymy go tam, gdzie tylko chcesz.

Bezpieczny transport samochodów osobowych i transport ciągników siodłowych

Przyczepy i lawety niskopodwoziowe to nie tylko sposób na transport maszyn rolniczych. Sprawdź usługę: transport samochodów osobowych i ciągników siodłowych! Przyczepy często potrzebne są także do przewozu ciężarówek, samochodów osobowych i innych pojazdów o nietypowych rozmiarach. W Jupiter specjalizujemy się w organizacji transportu specjalnego dla takich ładunków. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach w tym zakresie? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Transport specjalny – domki holenderskie, łodzie, jachty

W Gdańsku i jego okolicach wiele osób posiada swoje działki lub prowadzi biznes turystyczny. Oferujemy szeroki zakres usług transportowych, obejmujący transport łodzi i jachtów, kontenerów socjalnych, domków holenderskich i modułowych oraz innych nietypowych ładunków. Zapewniamy kompleksową obsługę transportu – od przygotowań logistycznych po załatwienie wszelkich formalności. Bez względu na cel – w kraju czy za granicą – możesz polegać na naszej profesjonalnej pomocy.

Transport ponadnormatywny Gdańsk

Nasz zespół – kierowca, pilot, obsługa logistyczna – wyróżniają się fachowym podejściem do profesjonalnego i niezawodnego transportu ciężkich ładunków. Usługi Jupiter są także konkurencyjne względem ceny. Skontaktuj się z nami, opisz swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą. Transport ciężki? W Jupiter zawsze jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie pomorskim:

Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Rumia, Wejherowo, Starogard Gdański, Chojnice, Kwidzyn, Malbork, Lębork, Sopot, Pruszcz Gdański, Reda, Kościerzyna, Bytów, Kartuzy, Ustka, Człuchów, Puck, Czersk, Nowy Dwór Gdański, Miastko, Władysławowo, Sztum, Prabuty, Pelplin, Żukowo, Skarszewy, Gniew, Czarne, Brusy, Dzierzgoń, Debrzno, Nowy Staw, Skórcz, Kępice, Łeba, Hel, Czarna Woda, Jastarnia, Krynica Morska.