Transport ponadgabarytowy Gorzów Wielkopolski

transport ponadgabarytowy Gorzów Wielkopolski

Oferujemy usługi transportu ponadnormatywnego dla każdego, kto w województwie lubuskim pragnie przewieźć ładunek ponadgabarytowy. Pomagamy małym i dużym firmom, przedsiębiorstwom, zakładom produkcyjnym, instytucjom oraz osobom prywatnym. Organizujemy zarówno krajowy transport gabarytów - w regionie i w całej Polsce - jak i międzynarodowy przewóz ponadnormatywny - z i do Anglii, Niemiec, Francji, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Czech, Słowacji oraz innych państw w Europie.

Transport niskopodwoziowy woj. lubuskie

Postaw na doświadczonego przewoźnika i zdecyduj się na transport specjalny organizowany przez naszą firmę. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zlecenia - planujemy trasy, przygotowujemy ładunek, jeśli to konieczne przeprowadzamy jego demontaż i ponowny montaż, a przede wszystkim dbamy o bezpieczny załadunek, przewóz i rozładunek powierzanych nam ponadgabarytowych obiektów. Dbamy również o formalne aspekty przejazdu - pomagamy w uzyskaniu zezwoleń, zgód, ubezpieczenia, a jeśli potrzebny jest pilot i eskorta, podejmujemy w tym zakresie odpowiednie działania. Dzięki nabytej przez lata wiedzy i profesjonalnemu podejściu, skutecznie pomagamy klientom przemieścić ponadnormatywne ładunki tam, gdzie tego potrzebują.

Nasza firma transportowa organizuje:

  • transport maszyn przemysłowych i budowlanych - to między innymi przewóz koparek, kotłów, transformatorów, linii produkcyjnych, urządzeń przemysłowych
  • transport maszyn rolniczych - obejmuje między innymi transport kombajnów, przyczep rolniczych, traktorów, siewników, etc.
  • transport ciągników siodłowych, samochodów osobowych oraz ciężarówek i innych pojazdów o gabarytowym charakterze
  • transport łodzi i jachtów - wszelkich jednostek pływających o ponadnormatywnych parametrach
  • transport innych ładunków gabarytowych - choćby kontenerów socjalnych, zbiorników, elementów konstrukcyjnych

Oferta Jupiter - transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Usługi transportowe Jupiter dotyczą każdej ponadgabarytowej maszyny i urządzenia, które można wykorzystać w przemyśle lub budownictwie. Realizujemy transport koparek, betoniarek, walców, tokarek, maszyn wiertniczych, całych linii produkcyjnych i różnego rodzaju urządzeń o ponadnormatywnym kształcie, wielkości lub wadze. Właściwie dobieramy sprzęt do zadania, dbając o efektywność, bezpieczeństwo i ekonomiczny aspekt przewozu. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i sprawną organizację każdego transportu maszyn przemysłowych i budowlanych z naszą firmą.

Transport maszyn rolniczych w woj. lubuskim z Jupiter

Pomagamy w przewozie sprzętu rolniczego. Wykonasz z nami transport kombajnów, ciągników, przyczep i narzędzi rolniczych o ponadnormatywnej wielkości. Dostarczymy maszyny rolnicze do każdego miejsca w regionie lubuskim. Sprowadzimy je również z zagranicy - zorganizujemy transport maszyn rolniczych z Niemiec, z Holandii, z Francji i z innych krajów Europy.

Nasz transport ciągników siodłowych i innych pojazdów nienormatywnych

Usługi Jupiter obejmują sprawną organizację transportu wszelkiego rodzaju pojazdów, np. ciężarówek o ponadgabarytowych parametrach. Wozimy też zabytkowe auta, ciągniki siodłowe, samochody osobowe, pojazdy kołowe i gąsienicowe, sprzęt wojskowy. Jeśli do transportu pojazdu potrzebna jest przyczepa lub laweta niskopodwoziowa, nasza firma transportowa przychodzi z pomocą.

Usługi Jupiter - transport łodzi i jachtów oraz innych gabarytów

Przyczepa niskopodwoziowa to odpowiedni środek do transportu nie tylko do przewozu aut, ale i jednostek pływających. Gdy potrzebny jest transport łodzi i jachtów lub houseboatów (barek mieszkalnych), nasza firma może pomóc go zorganizować. Zadbamy o ich bezpieczny załadunek, transport i rozładunek oraz dopilnujemy, by przewóz był sprawny, terminowy i atrakcyjny cenowo. Realizujemy także transport specjalny innych obiektów ponadnormatywnych w Gorzowie Wielkopolskim i województwie lubuskim. Z nami przewieziesz elementy konstrukcyjne, silosy, zbiorniki, domki holenderskie i wszelkiego rodzaju inne ładunki ponadgabarytowe.

Transport ponadnormatywny Gorzów Wielkopolski

Jupiter to wiarygodny partner, gdy chodzi o transport ciężki. Wykwalifikowany personel pozwala nam świadczyć usługi przewozu gabarytów na wysokim poziomie. Dbałość o bezpieczeństwo, doświadczenie i odpowiednia wiedza oraz profesjonalne podejście pozwalają nam sprawnie realizować powierzone nam zadania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby klienta. Dbamy zarazem o to, by oferować konkurencyjne ceny na nasze usługi transportowe. Zleć nam przewóz gabarytów w Gorzowie Wielkopolskim - warto z nami nawiązać współpracę!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie lubuskim:

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Słubice, Gubin, Sulechów, Wschowa, Lubsko, Szprotawa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Skwierzyna, Kożuchów, Witnica, Rzepin, Zbąszynek, Nowogród Bobrzański, Sława, Jasień, Bytom Odrzański, Ośno Lubuskie, Babimost, Kargowa, Czerwieńsk, Iłowa, Małomice, Dobiegniew, Gozdnica, Cybinka, Nowe Miasteczko, Torzym, Łęknica, Trzciel, Lubniewice, Otyń, Szlichtyngowa, Brody.