Transport maszyn przemyslowych

Dla przedsiębiorcy relokacja fabryk i transport maszyn przemysłowych to zawsze duży problem. Przewiezienie elementów konstrukcyjnych, maszyn wiertniczych i górniczych, urządzeń przemysłowych, urządzeń produkcyjnych i wszelkich maszyn służących przemysłowi ze względu na swą wagę, rozmiary i ciężar oznacza konieczność skorzystania ze specjalistycznego sprzętu i doświadczenia profesjonalnych firm transportowych. Nawet transport maszyn przemysłowych mniejszych gabarytów może się wiązać z licznymi komplikacjami. Wiele przedsiębiorstw nie ma bowiem odpowiedniej floty samochodów przystosowanej do tego rodzaju operacji, ani tym bardziej wykwalifikowanej kadry pracowników, która zapewni szybki i sprawny przewóz tego rodzaju ładunków.


Transport maszyn przemysłowych – usługi firmy Jupiter

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w przewożeniu ładunków ponadgabarytowych i masz maszyny o dużych rozmiarach, wadze lub nietypowym kształcie, które pragniesz przetransportować do nowego miejsca, Jupiter jest właśnie dla ciebie.Oferujemy transport maszyn ciężkich, urządzeń produkcyjnych i przemysłowych takich jak szlifierki, frezarki, tokarki, pilarki, gilotyny, zgniatarki, przecinarki, pompy, prasy, elementy konstrukcyjne maszyn, piece, maszyny drukarskie, maszyny leśne, wózki widłowe i wiele innych. Skontaktuj się z naszą firmą, aby bliżej zapoznać się z pełnym zakresem naszych usług.Jupiter zasięgiem działalności obejmuje transport maszyn przemysłowych na terenie całej Polski. Realizujemy także zlecenia międzynarodowe. Docieramy do każdego kraju w Europie Zachodniej, Południowej i Centralnej, a także w Skandynawii.


Transport urządzeń przemysłowych – profesjonalnie, tanio, terminowo

Klienci firmy Jupiter mogą liczyć na indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny. Dbamy o to, aby przygotowywana przez nas oferta była jak najtańsza dla klienta i wychodziła naprzeciw jego oczekiwaniom.Firma Jupiter świadczy wysokiej jakości usługi transportowe dzięki wysokim kwalifikacjom naszego zespołu oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży logistyczno-spedycyjnej. Mamy profesjonalne podejście, a zlecenia wykonujemy terminowo i sprawnie – zgodnie z zawartą z klientem umową. Przewożony ładunek odpowiednio zabezpieczamy i ubezpieczamy.Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i fachowe wsparcie. Zachęcamy do kontaktu, jeśli interesuje państwa transport maszyn ciężkich i urządzeń przemysłowych. Z chęcią zaprezentujemy nasz cennik i ustalimy dogodne dla obu stron warunki zlecenia.