Transport ponadgabarytowy Szczecin

transport ponadgabarytowy Szczecin

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, szerokim zapleczem sprzętowym i wykwalifikowanym personelem, zapraszamy do współpracy każdego, kto chce przetransportować dowolny ładunek ponadgabarytowy. Organizujemy transport specjalny w Szczecinie i w całym województwie zachodniopomorskim. Sprawnie, bezpiecznie i terminowo realizujemy zlecenia na transport ponadnormatywny krajowy i zagraniczny, przewożąc gabaryty na trasach w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Litwie, Łotwie i innych państwach kontynentu.

Transport niskopodwoziowy woj. zachodniopomorskie

Z naszej oferty mogą skorzystać:

  • małe, duże i średnie przedsiębiorstwa
  • fabryki i zakłady produkcyjne
  • porty morskie i terminale przeładunkowe
  • instytucje państwowe
  • klienci indywidualni
  • inne podmioty, którym potrzebny jest transport ponadgabarytowy

Jupiter jest firmą rodzinną, która na rynku przewozów działa od ponad 30 lat. Mamy odpowiednie doświadczenie, zaplecze logistyczne i zgrany zespół pracowników, dzięki którym możemy świadczyć wysokiej jakości usługi transportowe. W obszarze transportu specjalnego i ponadgabarytowego możesz nam zlecić:

Nasi logistycy już czekają na twoje zgłoszenie!

Efektywny i tani transport maszyn budowlanych oraz przemysłowych

Realizujemy transport ciężki maszyn przemysłowych i budowlanych w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Wozimy urządzenia i sprzęt o gabarytowych rozmiarach, do transportu którego potrzebna jest odpowiednio dostosowana przyczepa niskopodwoziowa. Obsługujemy transport koparek, ciężarówek, walców, betoniarek, dźwigów, maszyn wiertniczych i wszelkich innych ponadnormatywnych maszyn niezbędnych na placach budowy. Z nami dostarczysz elementy linii produkcyjnych, piece, kotły, maszyny drukarskie, frezarki, transformatory i generatory i wszelkie inne maszyny przemysłowe, które są wykorzystywane w zakładach produkcyjnych oraz w fabrykach.

Profesjonalny transport łodzi i jachtów w zachodniopomorskim

Jeśli szukasz solidnego partnera, który umożliwi ci transport łodzi, barki mieszkalnej (houseboat) lub jachtu na wybrany akwen w Polsce lub w Europie, możesz liczyć na naszą firmę transportową. Organizujemy przewóz jachtów i łodzi na kierunkach zagranicznych oraz w całym kraju - niezależnie od tego, czy mamy zrealizować transport nad polskie morze, jeziora na Mazurach czy do innych regionów Polski. Zdecyduj się na przewozy ponadgabarytowe z Jupiter - szybko i bezpiecznie dostarczymy twoją jednostkę pływającą do celu.

Transport ciągników siodłowych, samochodów i pojazdów ponadnormatywnych

Realizowany przez Jupiter transport gabarytów obejmuje transport specjalny ciężarówek, ciągników siodłowych, pojazdów wielkogabarytowych, samochodów osobowych i środków transportu kołowego oraz gąsienicowego. Zapewniamy profesjonalny transport aut zabytkowych w kraju i zagranicą. Sprawnie i zgodnie z wszelkimi wymogami bezpieczeństwa dostarczymy twoje pojazdy do celu. Możesz nam zaufać!

Sprawny transport maszyn rolniczych i innych gabarytów

Z Jupiter sprowadzisz z Anglii, Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Włoch czy Hiszpanii maszyny rolnicze każdego rodzaju. Przewieziemy ja dla ciebie również na terenie Polski. Rolnicy ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego mogą być pewni terminowej realizacji zlecenia - niezależnie od tego, czy chodzi o transport kombajnu, przewóz przyczepy rolniczej czy innego sprzętu rolniczego. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny usług transportowych.

Wykonujemy nie tylko transport maszyn rolniczych, ale i przewóz innych ładunków gabarytowych, takich jak domki holenderskie, kontenery socjalne, zbiorniki i silosy, elementy konstrukcyjne oraz inne obiekty przekraczające 16,5 m długości, 2,5 m szerokości, 4 m wysokości lub 42 tony ciężaru całkowitego, czyli dopuszczalne prawem normy. Jeśli masz nietypowy ładunek, zgłoś się do Jupiter - pomożemy w jego dostarczeniu do nowej lokalizacji.

Transport ponadnormatywny Szczecin

Wiemy, jak różnorodny i pełen wyzwań jest ponadgabarytowy transport specjalny. Dlatego dbamy o stały rozwój floty oraz dobre wyszkolenie naszego personelu, by każdy nasz pilot, kierowca czy logistyk mógł świadczyć usługi transportowe w Szczecinie i w województwie zachodniopomorskim na jak najwyższym poziomie.

 

Każdy nasz klient może liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych zleceniodawców. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, pomagając w skutecznej i szybkiej organizacji przewozu - zarówno od strony planowania, gromadzenia dokumentów i załatwiania spraw formalnych, jak i realizacji samego transportu. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić ci naszą wycenę twojego zlecenia.

OBSŁUGIWANE miasta w województwie zachodniopomorskim:

Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino, Nowogard, Gryfice, Świdwin, Choszczno, Barlinek, Dębno, Darłowo, Złocieniec, Pyrzyce, Sławno, Drawsko Pomorskie, Myślibórz, Łobez, Trzebiatów, Kamień Pomorski, Chojna, Połczyn-Zdrój, Czaplinek, Sianów, Karlino, Międzyzdroje, Borne Sulinowo, Wolin, Kalisz Pomorski, Resko, Lipiany, Bobolice, Płoty, Barwice, Mieszkowice, Maszewo, Mirosławiec, Chociwel, Polanów, Mielno, Gościno, Recz, Węgorzyno, Golczewo, Stepnica, Pełczyce, Tychowo, Dziwnów, Dobrzany, Drawno, Człopa, Trzcińsko-Zdrój, Biały Bór, Dobra, Tuczno, Ińsko, Moryń, Cedynia, Suchań, Nowe Warpno.