Transport ponadgabarytowy Kędzierzyn-Koźle

transport ponadgabarytowy Kędzierzyn-Koźle

Organizujemy szybki, bezpieczny i tani transport specjalny. Jako przewoźnik w branży TSL działamy od ponad 30 lat, co pozwoliło nam opracować skuteczne rozwiązania logistyczne i procedury, dzięki którym sprawnie realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Skorzystaj z naszej oferty i zdobądź skutecznego partnera w zakresie transportu ponadnormatywnego.

Działamy nie tylko w regionie, ale i w całej Polsce, jak i kierunkach zagranicznych. Jeśli tego potrzebujesz, sprowadzimy ładunek ponadgabarytowy z Portugalii, Anglii, Niemiec, Francji, Luksemburga, Austrii, Czech, Słowacji, Danii lub dostarczymy go do tych i innych krajów Europy. Obsługujemy osoby prywatne, instytucje i firmy z Kędzierzyna-Koźla oraz z województwa opolskiego, którym potrzebny jest transport niskopodwoziowy o nienormatywnym charakterze.

Transport niskopodwoziowy woj. opolskie

Nasze usługi transportowe obejmują takie operacje logistyczne jak:

Przewozimy także inne obiekty ponadnormatywne - jeśli masz ładunek ponadgabarytowy zgłoś się do nas, aby poznać nasze możliwości oraz naszą wycenę twojego transportu. Realizujemy zlecenia na rzecz różnych branż. Obsługujemy firmy działające m.in. w obszarze przemysłu chemicznego, paliwowo-energetycznego, elektromaszynowego, metalurgicznego, celulozowo-papierniczego.

Profesjonalny i niezawodny transport maszyn budowlanych i przemysłowych

Zaufaj profesjonalistom w transporcie maszyn przemysłowych oraz maszyn budowlanych! Oferujemy kompleksową obsługę i bezpieczny przewóz wszelkiego typu sprzętów, urządzeń i wyposażenia niezbędnych na terenie zakładów produkcyjnych, fabryk, hal, magazynów oraz na placach budowy. Zadbamy o każdy szczegół organizacji transportu. Dopilnujemy wszelkich formalności oraz zadbamy o to, aby twój ładunek dotarł na miejsce w idealnym stanie. Z nami przewieziesz pompy, linie produkcyjne, elementy parku maszynowego, zgniatarki, kotły i piece, transformatory, frezarki, pompy, walce, koparki, betoniarki, maszyny górnicze oraz wszelkie inne maszyny przemysłowe, maszyny budowlane oraz sprzęty, urządzenia i konstrukcje o ponadnormatywnym charakterze.

Transport maszyn rolniczych - postaw na logistyków Jupiter

Sprawdź naszą ofertę na transport gabarytów dla przedstawicieli branży rolniczej. Ze względu na nietypowe kształty, niską mobilność, a nierzadko również parametry przekraczające normy, odpowiednia przyczepa niskopodwoziowa to jedyny właściwy środek transportu do przewozu sprzętu i wyposażenia wykorzystywanego w gospodarstwach rolnych i hodowlanych. Dotyczy to w szczególności przewozów na duże odległości. Jupiter pomaga w transporcie maszyn rolniczych zarówno w województwie opolskim, jak i w całym kraju. Wozimy tego typu sprzęt także na kierunkach międzynarodowych - możemy np. sprowadzić go z Czech, ze Słowacji, z Niemiec, z Holandii, z Anglii i Irlandii, z Francji, z Hiszpanii. Obsługujemy też inne kraje w Europie.

Transport ciągników siodłowych i samochodów - skorzystaj z usług specjalistów

Powierz nam transport specjalny ciężarówek, samochodów osobowych, zabytkowych aut, pojazdów wojskowych, ciągników siodłowych oraz wszelkich innych pojazdów, które wymagają profesjonalnej dostawy zarówno na dużych, jak i na małych odległościach. Zadbamy o odpowiednią logistykę przewozu, pomożemy w organizacji transportu auta na zawody, wystawy, a także do codziennego użytkowania. Możesz liczyć na nasz doświadczony personel oraz terminową i sprawną realizację przewozu swoich pojazdów.

Kompleksowa pomoc w transporcie ciężkim - przewóz łodzi, jachtów i innych gabarytów

Masz do transportu łódź, jacht, houseboat lub inną jednostkę pływającą? Zdecyduj się na współpracę z Jupiter! Dostarczymy ją z Kędzierzyna-Koźla do dowolnego innego miejsca w kraju oraz zagranicą. Przewieziemy Twoją łódź lub jacht na Mazury albo nad morze lub sprowadzimy do województwa opolskiego.

Organizujemy także transport ciężki innych ładunków gabarytowych. Przewozimy duże konstrukcje stalowe, elementy konstrukcyjne, kontenery socjalne, domki holenderskie, silosy, zbiorniki, turbiny, transformatory i generatory oraz wszelkiego rodzaju inne maszyny, urządzenia i obiekty ponadnormatywne.

Transport ponadnormatywny Kędzierzyn-Koźle

Nasze atuty to nowoczesny sprzęt i flota pojazdów, wieloletnie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, a przede wszystkim wykwalifikowany, pełen pasji zespół. Każdy nasz logistyk, kierowca czy pilot fachowo, z dużą odpowiedzialnością i starannością podchodzi do powierzonych zadań. Świadcząc wysokiej jakości usługi transportowe, dbamy o satysfakcję klientów i pracujemy na ich dobre opinie. Dlatego nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na indywidualne podejście, sprawdzone rozwiązania logistyczne oraz konkurencyjne ceny na transport gabarytów w województwie opolskim. Chcesz, aby twój ładunek ponadgabarytowy dotarł do celu bezproblemowo i we właściwym terminie? Wybierz przewozy z firmą Jupiter!

OBSŁUGIWANE miasta w województwie opolskim:

Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Praszka, Paczków, Zawadzkie, Gogolin, Otmuchów, Niemodlin, Kietrz, Wołczyn, Lewin Brzeski, Głogówek, Tułowice, Dobrodzień, Byczyna, Kolonowskie, Baborów, Prószków, Leśnica, Gorzów Śląski, Biała, Korfantów, Ujazd, Strzeleczki.